0520 AA
Ultrazvukový dálkoměr
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 130.64ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Ultrazvukové měření délky, plochy a objemu
- Zobrazení teploty prostředí (ve °C) při zapnutí
- Měření vzdáleností v metrech nebo ve stopách
- Praktický laserový zaměřovač (pouze referenční)
- Kompaktní přístroj s měkkým úchytem pro optimální pohodlí uživatele
- Funkce „Plus“ pro snadné sčítání až deseti naměřených hodnot
- Funkce „Correct“ umožňující opravu míry
- Funkce automatického vypínání 30 sekund po ukončení měření
- Indikátor vybité baterie
Nedostupné v této zemi
Popis produktu
Ultrazvukový dálkoměr pro měření délky, plochy a objemu
SKIL 0520 „Ranger“ je nářadí, které měří délku, plochu, objem ateplotu cílového povrchu pomocí ultrazvukových vln. Srozsahem měření až 15metrů toto nářadí snadno změří rozměry uvnitř budov. Jednoduše namiřte SKIL 0520 na cílový povrch v90° úhlu pomocí zarovnání bublinek astiskněte tlačítko „read“ (číst). Konec laseru ukazuje, kde se odráží ultrazvukový signál. Jednotky můžete jednoduše převádět zmetrů na stopy aopačně stisknutím tlačítka. Pro vaše pohodlí je SKIL 0520 vybaven schopností ukládat až 10 měření afunkcí vyvolání pro úpravu předchozích měření. Ultrazvukový dálkoměr se dodává spraktickým pouzdrem na opasek ajedním 9V akumulátorem, takže se můžete ihned pustit do práce!
Specifikace
| Performance Level | SPOLEHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Meta laserskog snopa | pouze referenční |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Ultrazvučni ugao pojavljivanja je oko | ± 5° ° |
| Napajanje (baterija) | 1x (6LR61) / 9V |
| Način merenja | ultrazvuk |
| Merni opseg | 0.5 - 15 m |
| Radna temperatura | 0°C - 40°C °C |
| Maksimalna izlazna snaga | ≤ 1 mW |
| Tip lasera | 650 nm |
| Kategorija lasera | 2 |
| EAN | 8710364028597 |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
Balení obsahuje
- SKIL 0520 ultrazvukový dálkoměr
- 1 akumulátor 9 V (6LR61)
- Praktické pouzdro na opasek
- Návod k použití
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 14.14ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Dostupné dokumenty pro tento nástroj
































