Laserový nivelační přístroj

- Vysoká funkčnost díky samonivelačnínu režimu a režimu sklonu
- Jediné nářadí pro veškeré nivelační práce, díky 1 horizontální čáře a 2 vertikálním čarám
- 2. vertikální čára pro snadné definování 90° úhlů
- Automatická samonivelace pro rychlou a přesnou práci bez ručního seřizování
- Stativ s 1/4" závitem pro snadnou fixaci
Popis produktu
Laserové nivelační zařízení s jednou vodorovnou a dvěma svislými čarami
Laserové nivelační zařízení SKIL 0516 má tři provozní režimy pro promítání vodorovných, svislých akřížových laserových čar. Umí promítat idruhou svislou čáru pro snadné určení 90° úhlu. Toto všestranné nářadí je vybaveno režimem samonivelace, která automaticky vyrovná laserové čáry na pracovní ploše. Pracujete-li na kutilském projektu, při kterém nevyžadujete vyrovnané čáry, můžete snadno pomocí přepínače laser zamknout. Po této úpravě můžete promítat úhlopříčné čáry, například při montáži zábradlí. SKIL 0516 díky pracovnímu rozsahu 10metrů zajišťuje ideální pomoc při kutilských pracích, jako je pokládka dlažby, dekorace stěn či věšení polic. Toto laserové nivelační zařízení se dodává se čtyřmi bateriemi AA, takže se můžete ihned pustit do práce!
Specifikace
| Performance Level | SPOLEHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| EAN | 8710364063994 |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Opseg samonivelisanja | +/- 4° ° |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Pracovní dosah | 10 m |
| Vreme nivelisanja | 6 sec s |
| Automatsko nivelisanje | Ano |
| Napajanje | 4x AA (LR6) / 1,5V |
| Radna temperatura | -1°C - +40°C °C |
| Maksimalna izlazna snaga | < 1 mW |
| Tačnost nivelisanja | 5 mm/m |
| Tip lasera | 635 nm |
| Kategorija lasera | 2 |
Balení obsahuje
- SKIL 0516 laserový nivelační přístroj
- 4 baterie AA (LR6)
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj
































