Příklepová vrtačka

- Výkonný 1000 W motor zvládne i náročné aplikace
- Aretace vřetena „Clic“ pro snadnou a rychlou výměnu příslušenství
- 13 mm sklíčidlo z odolného kovu bez klíče s jednoduchou objímkou
- Vysoká frekvence příklepu pro rychlé a snadné vrtání do zdiva
- Možnost vypnutí příklepu pro běžné vrtání a šroubování
- Indikátor funkce udávající provozní režim
- Měkká rukojeť zaručuje pohodlné držení a přesné ovládání
- Přepínač směru otáčení pro vrtání
- Přepínač proměnných otáček s tlačítkem s aretací pro nepřetržitou práci
- Kotoučový regulátor otáček pro volbu optimální rychlosti vrtání
- Plynule nastavitelná boční rukojeť umožňující držení oběma rukama
- Snadno nastavitelný hloubkový doraz umožňující nastavení hloubky při vrtání slepých otvorů
Popis produktu
Rychlé a pohodlné vrtání do různých materiálů
Příklepová vrtačka SKIL6398 má výkon 1000W, který je ideální pro náročné potřeby. Ať máte před sebou jakkoli náročné vrtání, stouto příklepovou vrtačkou to zvládnete! Tato příklepová vrtačka má kovové rychloupínací sklíčidlo 13mm sjedním věncem adále aretaci vřetene, což umožňuje snadnou výměnu příslušenství. Kovové sklíčidlo sjedním límcem se snadno utahuje aje robustní aodolné. Nastavitelná rychlost spředvolbou rychlosti zvyšuje všestrannost astupeň kontroly. Tato příklepová vrtačka se dodává spostranní rukojetí, hloubkovým dorazem ase sadou tří vrtáků do zdiva, ato 5, 6 a8mm.
Snadná a rychlá výměna příslušenství
Tato příklepová vrtačka je ideálním pomocníkem pro vrtání do různých materiálů ašroubování při pracích vdomácnosti. Má motor ovysokém výkonu 1000W, který dosahuje cíle, arychloupínací sklíčidlo 13mm saretací vřetene, což umožňuje snadnou arychlou výměnu příslušenství. Celokovové sklíčidlo je robustní avysoce odolné.
Nastavitelná rychlost s předvolbou umožňuje optimální řízení
Nástroj má nastavitelnou rychlost, což zvyšuje přesnost při vrtání ašroubování. Požadovanou rychlost lze nastavit pomocí kolečka pro předvolbu rychlosti. Spínač je možné zablokovat ve spuštěné poloze, aby se usnadnilo nepřerušované vrtání nebo šroubování.
Šikovné vlastnosti umožňující pohodlnou práci
Tato příklepová vrtačka má řadu šikovných funkcí, například chod vprotisměru. To se může hodit při odvrtávání či povolování šroubů. Šikovný indikátor funkce ukazuje, vkterém provozním režimu se nástroj právě nachází. Nástroj je opatřen postranní rukojetí pro pohodlný úchop oběma rukama ahloubkovým dorazem knastavení hloubky vrtaných otvorů. Vrtačka se dodává se sadou tří vrtáků do zdiva, ato 5, 6 a8mm.
Specifikace
| Performance Level | SPOLEHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Prekidač za podešavanje brzine | Ano |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Maksimalan broj obrtaja | 0-48000 IPM |
| Volnoběžné otáčky | 0-3000 |
| Napětí/frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 1000 W |
| Tip glave | Metal single-sleeve keyless |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 40 mm |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Radna sposobnost bušenja u zidanim konstrukcijama | 20 mm |
| EAN | 8710364075447 |
| Zvučni pritisak | 100 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 111 dB |
| Nivo vibracija (bušenje metala) | 7.1 m/s² |
| Nivo vibracija (udarno bušenje betona) | 17.0 m/s² |
Balení obsahuje
- Příklepová vrtačka SKIL 6398
- Boční rukojeť
- Hloubkový doraz
- Sada 3 vrtáků do kamene (Ø 5, 6, 8 mm)
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































