Akumulátorová vrtačka „Brushless“



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Digitální bezuhlíkový motor: větší výkon a účinnost i 10× delší životnost
- Vysoký krouticí moment pro bezpracné vrtání a šroubování
- Technologie brzdy při zpětném rázu: V případě zpětného rázu při záseku vypne nářadí pro ještě vyšší ochranu uživatele
- Pokročilé pracovní světlo LED se dvěma režimy, včetně režimu svítilny s funkcí vypnutí po 10 minutách
- Dva převody: vysoké otáčky pro vrtání a vysoký krouticí moment pro šroubování
- 13mm kovové rychloupínací ráčnové sklíčidlo pro optimální pevnost uchycení bitu
- Automatická aretace vřetena pro snadnou výměnu příslušenství
- 23 stupňů krouticího momentu pro přesné šroubování s možností úplného uzamknutí pro vrtání
- Postranní rukojeť pro bezpečné obouruční ovládání
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití
- Ergonomický design a měkká rukojeť pro optimální pohodlí a ovladatelnost
- Spona na opasek pro snadné přenášení


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™Advanced Led Light
Skvělá viditelnost vašeho obrobku je zajištěna naším pokročilým LED světlem se 2 režimy, včetně režimu hořáku a funkce automatického vypnutí.
Objevte Advanced Led Light

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Bezuhlíková akumulátorová vrtačka s vysokým krouticím momentem s brzdnou technologií pro případ zpětného rázu
Mimořádně výkonná akumulátorová vrtačka „20V Max“ 3080 svysokým krouticím momentem advěma převody patří do řady nářadí SKIL „brushless XP“. Nářadí „XP“ je mimořádně výkonné aodolné díky svým vynikajícím parametrům apokročilému digitálnímu bezuhlíkovému motoru. Stejně jako veškeré akumulátorové nářadí SKIL „20V Max“ je itento model poháněn špičkovou pokročilou technologií akumulátoru anabíječky „PWRCORE20™“. Bezuhlíkové nářadí SKIL 3080 vyniká jak při nejnáročnějších šroubovacích pracích, tak při vysokorychlostním vrtání velkých otvorů. Digitální bezuhlíkový motor zajišťuje větší výkon aúčinnost i10× delší životnost než srovnatelný uhlíkový motor. Chytrá brzdná technologie vpřípadě zpětného rázu při záseku vypne nářadí azajišťuje tak vyšší ochranu uživatele. Nářadí nabízí dva převody a23+1 krouticích momentů pro precizní výsledky vrtání ašroubování. Model 3080 je vybaven 13mm celokovovým rychloupínacím ráčnovým sklíčidlem pro optimální pevnost uchycení bitu. Skvělou viditelnost obrobku zaručuje pokročilé světlo LED se 2režimy, včetně režimu svítilny. Automatická aretace vřetene umožňuje snadnou výměnu příslušenství. Toto všestranné nářadí skutečně nabízí mimořádnou výkonnost: spolehlivá technologie lithium-iontového akumulátoru, nastavitelná rychlost pro plnou kontrolu aměkká rukojeť, která poskytuje ještě vyšší pohodlí při práci. Akumulátor anabíječka nejsou součástí dodávky.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
SKIL XP Pro Series
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je řada SKIL XP Pro vyvinuta pro profesionály, kteří se rozhodují chytře. Řada SKIL XP Pro představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné projekty v jakémkoli domácím prostředí.
Specifikace
| Performance Level | VÝJIMEČNÝ VÝKON |
|---|---|
| Product Series | XP Pro Series |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Podešavaje spojnice | 23+1 |
| Radna sposobnost uvrtanja | 12 mm |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 70 mm |
| Dve mehaničke brzine | Ano |
| Tip glave | Single-sleeve keyless w/ lock |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 130 Nm |
| Volnoběžné otáčky | 0-600/0-2100 |
| Ćelije akumulatora | Lithium-iontová |
| EAN | 4894863201164 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ano |
| Prekidač za podešavanje brzine | Ano |
| LED svetlo | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
Balení obsahuje
- Bezuhlíková akumulátorová vrtačka SKIL3080
- Oboustranný bit pro šroubovák a klips na opasek
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj



































