Bezuhlíková akumulátorová vrtačka



- Digitální bezuhlíkový motor: větší výkon a účinnost i 10× delší životnost
- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Dva převody: vysoké otáčky pro vrtání a vysoký krouticí moment pro šroubování
- Vysoký krouticí moment pro bezpracné vrtání a šroubování
- Automatická aretace vřetena pro snadnou výměnu příslušenství
- 13 mm rychloupínací sklíčidlo s jednoduchou objímkou
- 17 stupňů krouticího momentu pro přesné šroubování s možností úplného uzamknutí pro vrtání
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- Světlo LED pro lepší náhled na obrobek a pohodlnější práci v málo osvětlených prostorech
- Ergonomický design a měkká rukojeť pro optimální pohodlí a ovladatelnost
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Bezuhlíková akumulátorová vrtačka se dvěma převody na šroubování a vrtání
„20V Max“ SKIL 3011 je vysoce výkonná bezuhlíková akumulátorová vrtačka, ideální na každodenní šroubování avrtání. Je součástí řady bezuhlíkového nářadí SKIL anabízí bezkonkurenční poměr ceny avýkonu. Náš bezuhlíkový motor je rychlejší, silnější avydrží 10krát déle než běžný uhlíkový motor. Stejně jako veškeré akumulátorové nářadí SKIL „20V Max“ je itento model poháněn špičkovou technologií akumulátoru anabíječky „PWRCORE20™“.
SKIL 3011 je vybavena dvěma převodovými stupni, které je možné použít jak pro rychlé vrtání, tak pro náročné šroubování. Přesnost při šroubování zajišťuje 17nastavení krouticího momentu aaretační poloha zase při vrtání. Příslušenství můžete vyměňovat pohodlně díky 13mm rychloupínacímu sklíčidlu sjednoduchou objímkou aautomatickou aretací vřetene. Toto všestranné nářadí nabízí spolehlivou technologii lithium-iontového akumulátoru, variabilní otáčky pro naprostou kontrolu nad nářadím aLED světlo pro dobrou viditelnost při práci. Vneposlední řadě pak ergonomická konstrukce aměkká rukojeť nářadí poskytují mimořádné pohodlí při práci.
Bezuhlíková řada SKIL s pokročilou elektronikou nabízí bezkonkurenční poměr ceny a výkonu
SKIL nabízí celou řadu vysoce výkonného bezuhlíkového nářadí pro každodenní práce. Naše bezuhlíkové nářadí patří knejlepšímu na trhu avyniká bezkonkurenčním poměrem ceny avýkonu. Vprůměru poskytuje oúžasných 45procent vyšší výkon aumožňuje provádět práce o55procent rychleji než sběžným uhlíkovým motorem. Stejně tak je důležité, že bezuhlíkové motory SKIL mají 10krát delší životnost než běžné motory, díky čemu představují úspornou audržitelnou volbu.
Životnost těchto bezuhlíkových motorů se odráží v5leté záruce na nářadí, která podtrhuje závazek společnosti SKIL ke kvalitě. Bezuhlíkové motory SKIL jsou navíc řízeny pokročilou elektronikou, takže zajišťují lepší výkon než mnoho jiného bezuhlíkového nářadí na trhu.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Podešavaje spojnice | 17+1 |
| Radna sposobnost uvrtanja | 10 mm |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 45 mm |
| Dve mehaničke brzine | Ne |
| Tip glave | Single-sleeve keyless |
| Napon | 20 V |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 55 Nm |
| Volnoběžné otáčky | 0-450/0-1700 |
| Neto težina bez baterije | 0.83 kg |
| EAN | 4894863201638 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ano |
| Prekidač za podešavanje brzine | Ne |
| LED svetlo | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
Balení obsahuje
- Bezuhlíková akumulátorová vrtačka SKIL3011
- Oboustranný šroubovací bit
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj



































