Akumulátorový vrtací šroubovák



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Dva převody: vysoké otáčky pro vrtání a vysoký krouticí moment pro šroubování
- Kovové 13 mm rychloupínací sklíčidlo s jednoduchou objímkou
- Automatická aretace vřetena pro snadnou výměnu příslušenství
- 17 stupňů krouticího momentu pro přesné šroubování s možností úplného uzamknutí pro vrtání
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- Ukazatel LED směru otáčení pro okamžitou kontrolu správného směru chodu
- Světlo LED pro lepší náhled na obrobek a pohodlnější práci v málo osvětlených prostorech
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití
- Ergonomický design a měkká rukojeť pro optimální pohodlí a ovladatelnost
- Spona na opasek pro snadné přenášení

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Dvoustupňová vrtačka s lithium-iontovým akumulátorem
Akumulátorová vrtačka „20V Max“ (18V) SKIL3010 je dostatečně výkonná, aby vyhověla všem vašim potřebám při kutilských pracích při nejnáročnějším šroubování ivrtání do dřeva akovu. Je vybavena dvěma převodovými stupni, které je možné použít jak pro rychlé vrtání, tak pro náročné šroubování. Nastavení krouticího momentu 17+1 zajišťuje přesné výsledky se 17možnostmi nastavení šroubování ajedno další nastavení pro vrtání. Příslušenství můžete vyměňovat pohodlně díky kovovému 13 mm rychloupínacímu sklíčidlu sjednoduchou objímkou aautomatickou aretací vřetene. Toto všestranné nářadí skutečně nabízí vše, co potřebujete: spolehlivou technologii lithium-iontového akumulátoru, variabilní otáčky pro naprostou kontrolu nad nářadím aměkkou rukojeť pro větší pohodlí. Nářadí je navíc vybaveno praktickou kontrolkou LED chodu vpřed/vzad, takže hned poznáte, jakým směrem šroubujete. Vneposlední řadě pak ergonomická konstrukce aměkká rukojeť nářadí poskytují mimořádné pohodlí při práci. SKIL 3010 CA se dodává soboustranným šroubovacím bitem asponou na opasek. Akumulátor není součástí balení.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Podešavaje spojnice | 17 + 1 |
| Radna sposobnost uvrtanja | 8 mm |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 40 mm |
| Dve mehaničke brzine | Ano |
| Tip glave | Metal single-sleeve keyless |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 50 Nm |
| Volnoběžné otáčky | 0-420/0-1450 |
| Ćelije akumulatora | Lithium-iontová |
| Neto težina bez baterije | 1 kg |
| EAN | 8719643000880 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ne |
| Prekidač za podešavanje brzine | Ano |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| LED světlo | Ano |
| Zvučni pritisak | < 70 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | < 2.5 m/s² |
Balení obsahuje
- Akumulátorový vrtací šroubovák SKIL3010
- Oboustranný šroubovací bit
- Spona pásu
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj








































