Akumulátorový vrtací šroubovák



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Dva převody: vysoké otáčky pro vrtání a vysoký krouticí moment pro šroubování
- 13 mm rychloupínací sklíčidlo s jednoduchou objímkou
- Automatická aretace vřetena pro snadnou výměnu příslušenství
- 17 stupňů krouticího momentu pro přesné šroubování s možností úplného uzamknutí pro vrtání
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- Ukazatel LED směru otáčení pro okamžitou kontrolu správného směru chodu
- Světlo LED pro lepší náhled na obrobek a pohodlnější práci v málo osvětlených prostorech
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití
- Patentovaný praktický indikátor informuje o úrovni nabití akumulátoru
- Ergonomický design a měkká rukojeť pro optimální pohodlí a ovladatelnost
- Spona na opasek pro snadné přenášení

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Dvoustupňová vrtačka s lithium-iontovým akumulátorem
Akumulátorová vrtačka „20V Max“ (18V) SKIL3008 je dostatečně výkonná, aby vyhověla všem vašim potřebám při kutilských pracích při nejnáročnějším šroubování ivrtání do dřeva akovu. Je vybavena dvěma převodovými stupni, které je možné použít jak pro rychlé vrtání, tak pro náročné šroubování. Nastavení krouticího momentu 17+1 zajišťuje přesné výsledky se 17možnostmi nastavení šroubování ajedno další nastavení pro vrtání. Příslušenství můžete vyměňovat pohodlně díky 13 mm rychloupínacímu sklíčidlu sjednoduchou objímkou. Automatická aretace vřetene umožňuje snadnou výměnu příslušenství. Toto všestranné nářadí skutečně nabízí vše, co potřebujete: spolehlivou technologii lithium-iontového akumulátoru, variabilní otáčky pro naprostou kontrolu nad nářadím aměkkou rukojeť pro větší pohodlí. Nářadí je navíc vybaveno praktickou kontrolkou LED chodu vpřed/vzad, takže hned poznáte, jakým směrem šroubujete. Vneposlední řadě pak ergonomická konstrukce aměkká rukojeť nářadí poskytují mimořádné pohodlí při práci. Patentovaný praktický indikátor informuje oúrovni nabití akumulátoru. SKIL 3008 GA se dodává vodolném kufříku sjedním akumulátorem „20V Max“ (18V) 2,0Ah „Keep Cool™“, rychlonabíječkou, oboustranným šroubovacím bitem asponou na opasek.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Podešavaje spojnice | 17+1 |
| Radna sposobnost uvrtanja | 8 mm |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 40 mm |
| Dve mehaničke brzine | Ano |
| Tip glave | Single-sleeve keyless |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 50 Nm |
| Volnoběžné otáčky | 0-420/1450 |
| Napon / frekvencija (punjač) | 220-240V~50/60Hz |
| Ćelije akumulatora | Lithium-iontová |
| Kapacitet akumulatora | 2.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Struja punjenja | 2.4 A |
| EAN | 8719643004659 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ne |
| Prekidač za podešavanje brzine | Ano |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| LED světlo | Ano |
| Vreme punjenja | 1 h |
Balení obsahuje
- Akumulátorový vrtací šroubovák SKIL3008
- Kufřík „20V Max“ (18V)
- Li-Ion akumulátor 2,0Ah „KEEPCOOL™“ (1×) (3109)
- Nabíječka (3122 AA)
- Oboustranný šroubovací bit
- Spona pásu
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj





































