1050 AA
Úhlová bruska
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 115.64ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Mimořádně výkonný 2 200 W motor zvládne i náročné aplikace
- Klidné spouštění zaručuje postupné dosažení maximální rychlosti a zabraňuje zpětnému rázu
- Vysoce kvalitní komponenty zaručují vysokou spolehlivost a životnost nástroje
- Postranní rukojeť lze upevnit ve třech polohách pro pohodlnou manipulaci
- Uzavřená zadní rukojeť pro ochranu ruky uživatele
- Měkká rukojeť s protiskluzovým povrchem pro větší pohodlí uživatele
- Třímetrový napájecí kabel pro optimální volnost při práci
- Aretace vřetena umožňující snadnou výměnu kotouče
Nedostupné v této zemi
Popis produktu
Mimořádně výkonná úhlová bruska s elektronickým pozvolným náběhem
Úhlová bruska SKIL1050 má mimořádně výkonný 2200W motor pro nejnáročnější dělení abroušení. Elektronický pozvolný náběh automaticky zajišťuje postupné zvyšování rychlosti až na maximum bez zpětného rázu. Postranní rukojeť úhlové brusky lze jednoduše nastavit do tří různých poloh azajistit si tak lepší úchop při řezání nebo broušení. SKIL1050 má ergonomickou uzavřenou zadní rukojeť směkkým úchopem, která poskytuje mimořádné pohodlí adohled nad prací. Systém aretace vřetene umožňuje snadno apohodlně vyměňovat příslušenství. Úhlová bruska je vybavena dlouhým třímetrovým přívodním kabelem aje kompatibilní s230mm brusnými kotouči.
Specifikace
| Performance Level | SPOLEHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Volnoběžné otáčky | 6600 |
| Ulaz | 2200 W |
| Maksimalni prečnik diska Ø | 230 mm |
| Navoj na vretenu | M14 |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Tanka zadnja ručica | Ne |
| EAN | 8710364056071 |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Zvučni pritisak | 99 dB |
| Snaga zvuka | 110 dB |
| Nepouzdanost (K) | 3 dB |
| Nejistota vibrací (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija (površinsko brušenje) | 6.5 m/s² |
| Nivo vibracija (brušenje diskom) | 3.1 m/s² |
Balení obsahuje
- Boční rukojeť
- Ochranný kryt
- Šestihranný klíč
- Klíč k montáži příslušenství
- Sada přírub
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 113.94ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Dostupné dokumenty pro tento nástroj

































