Pila ocaska

- Kompaktní a efektivní 900 W pila ocaska
- Ideální na širokou škálu řezných prací, jako například při demolicích, k prořezávání stromů či odvětvování kmenů
- Nastavitelná rychlost pro optimální výsledky řezání různých materiálů
- Snadná a rychlá výměna listu se systémem bez klíče „Clic“
- Vyvažovací systém pro snížení vibrací („VRS“)
- Odolný kovový kryt převodovky pro mimořádnou trvanlivost
- Nastavitelná poloha patky zajišťuje účinné využití pilového plátku
- Měkká rukojeť pro optimální uchopení
Popis produktu
Efektivní pila ocaska s nastavitelnou rychlostí
Pila ocaska SKIL 4961 je vybavena účinným 900 W motorem anastavitelnou rychlostí pro zajištění těch nejlepších výsledků vrůzných materiálech. Díky tomu je ideální na širokou škálu řezných prací, jako například při demolicích, kprořezávání stromů či odvětvování kmenů. Výměna pilového listu nebyla nikdy snazší díky systému „Clic“, který při výměně nevyžaduje používání speciálních nástrojů ani klíčů. Pro vaše pohodlí je nářadí vybaveno vyvažovacím systém snázvem „VRS“. Snižuje úroveň vibrací avýsledkem je menší únava při práci. Odolný kovový kryt převodovky trvanlivost nářadí ještě zvyšuje. Nastavitelná poloha pakty vám umožňuje používat pilový plátek ještě efektivněji. Vneposlední řadě pak měkká rukojeť nářadí poskytuje mimořádné pohodlí při práci. SKIL 4961 DA se dodává vbrašně spilovým listem na dřevo, jedním pilovým listem na kov ajedním pilovým listem na prořezávání.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Napětí/frekvence | 220V-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 900 W |
| Brzina sečiva | 0-3200 |
| Radna sposobnost rezanja u drvetu | 200 mm |
| Dužina hoda | 29 mm |
| Radna sposobnost rezanja u aluminijumu | 30 mm |
| Radna sposobnost rezanja u metalu | 20 mm |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| EAN | 8719643000330 |
| Zvučni pritisak | 88 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 5 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 99 dB |
| Nivo vibracija (rezanje iverice) | 19.0 m/s² |
| Nivo vibracija (rezanje drvenih greda) | 19.1 m/s² |
Balení obsahuje
- Pila ocaska SKIL 4961
- Brašna
- Pilový kotouč (dřevo)
- Pilový list (kov)
- Pilový list (prořezávání)
- Šestihranný klíč
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































