Akumulátorová pila ocaska „Brushless“



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Digitální bezuhlíkový motor: větší výkon a účinnost i 10× delší životnost
- Předkmit zaručuje ještě rychlejší řezání
- Nastavitelná rychlost pro optimální výsledky řezání různých materiálů
- Snadná a rychlá výměna listu se systémem bez klíče „Clic“
- Vyvažovací systém pro snížení vibrací („VRS“)
- Elektrická brzda zaručuje větší pohodlí a rychlejší práci
- Světlo LED pro lepší náhled na obrobek a pohodlnější práci v málo osvětlených prostorech
- Design vhodný pro pohodlné zavěšení nářadí
- Nastavitelná poloha patky zajišťuje účinné využití pilového plátku
- Měkká rukojeť pro jistější a pohodlnější držení
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™

PWRASSIST™
Akumulátory SKIL nemusíte používat jen s elektrickým nářadím SKIL. Naše akumulátory PWRASSIST™ a USB adaptér PWRASSIST™ vám umožní nabíjet telefony a tablety na cestách.
Objevte PWRASSIST™ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Výkonná bezuhlíková akumulátorová pila ocaska se systémem tlumení vibrací
Bezuhlíková akumulátorová pila ocaska „20V Max“ SKIL 3480 patří do řady nářadí SKIL „brushless XP“. Nářadí „XP“ je mimořádně výkonné aodolné díky svým vynikajícím parametrům apokročilému digitálnímu bezuhlíkovému motoru. Stejně jako veškeré akumulátorové nářadí SKIL „20V Max“ je itento model poháněn špičkovou pokročilou technologií akumulátoru anabíječky „PWRCORE20™“. Bezuhlíkové nářadí SKIL 3480 je ideální na náročné řezací práce, jako například při demolicích, ke zkracování trámů či odvětvování kmenů. Svýškou zdvihu 29mm zajišťuje velkou účinnost řezání aorbitální pohyb vpřípadě potřeby umožňuje ještě rychlejší řezání. Pokročilý design sdvojitým protizávažím („VRS“) zaručuje, že inavzdory vysoké účinnosti zůstávají vibrace velmi nízké. Digitální bezuhlíkový motor zajišťuje větší výkon aúčinnost i10× delší životnost než srovnatelný uhlíkový motor. Dobrou viditelnost zajišťuje osvětlení pomocí LED. Výměna pilového listu nebyla nikdy snazší díky systému „Clic“, který při výměně nevyžaduje používání speciálních nástrojů ani klíčů. Pro vaše pohodlí je nářadí díky svému designu vhodné kzavěšení. Nastavitelná poloha pakty vám umožňuje používat pilový plátek ještě efektivněji. Vneposlední řadě pak měkká rukojeť nářadí poskytuje pohodlí při práci. SKIL 3480 CB se dodává sjedním pilovým plátkem na dřevo, jedním pilovým plátkem na kov ajedním na prořezávání. Akumulátor anabíječka nejsou součástí dodávky.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
SKIL XP Pro Series
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je řada SKIL XP Pro vyvinuta pro profesionály, kteří se rozhodují chytře. Řada SKIL XP Pro představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné projekty v jakémkoli domácím prostředí.
Specifikace
| Performance Level | VÝJIMEČNÝ VÝKON |
|---|---|
| Ćelije akumulatora | Lithium-iontová |
| Neto težina bez baterije | 2.9 kg |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Product Series | XP Pro Series |
| Brzina sečiva | 0-3000 |
| Radna sposobnost rezanja u drvetu | 265 mm |
| Dužina hoda | 29 mm |
| Radna sposobnost rezanja u aluminijumu | 40 mm |
| Radna sposobnost rezanja u metalu | 30 mm |
| Radna sposobnost rezanja metalnih cevi | 130 mm |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| EAN | 4894863200532 |
| Zvučni pritisak | 85.0 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 5.0 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 96.0 dB |
| Nivo vibracija (rezanje iverice) | 9.9 m/s² |
| Nivo vibracija (rezanje drvenih greda) | 9.5 m/s² |
Balení obsahuje
- Bezuhlíková akumulátorová pila ocaska SKIL3480
- Pilový kotouč (dřevo)
- Pilový list (kov)
- Pilový list (prořezávání)
- Šestihranný klíč
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































