Úhlová bruska

- Výkonný 1010 W motor pro perfektní řezání, broušení a odrezování
- Volba otáček umožňuje širší rozsah použití
- Postranní rukojeť se systémem „VRS+“: jedinečným a výjimečným systémem tlumení vibrací
- Klidné spouštění zaručuje postupné dosažení maximální rychlosti a zabraňuje zpětnému rázu
- Motor chráněný ochranou proti přetížení
- Elektronika s konstantním výkonem zaručuje účinnost i při vyšším zatížení
- Ochrana proti opětovnému spuštění brání automatickému spuštění nářadí po vypnutí napájení
- Tři polohy boční rukojeti pro optimální uchopení při každém použití
- Ochranný kryt se systémem „Clic“ lze během několika sekund nastavit pro každou pracovní situaci
- Prachotěsná kuličková ložiska pro delší životnost a šnekové převody zaručující sílu a nízkou hlučnost
- Úzká a odolná kovová skříň převodovky pro snadný přístup do úzkých prostor
- Aretace vřetena umožňující snadnou výměnu kotouče
- Měkká rukojeť s protiskluzovým povrchem pro větší pohodlí uživatele


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

VRS+ Technology
Zaměření SKIL na nízké vibrace vedlo k mnoha různým technickým řešením, která toho dosahují, to vše pod názvem VRS (Vibration Reduction System, systém snižování vibrací).
Objevte VRS+ Technology
Popis produktu
Výkonná úhlová bruska s elektronikou a předvolbou otáček
Úhlová bruska 9149 s kotoučem 115 mm je součástí řady SKIL XP Pro. Tyto nástroje poskytují výjimečný výkon pro náročné projekty a jsou vyvinuty pro profesionály, kteří činí chytrá rozhodnutí. SKIL 9149 je výkonná úhlová bruska vybavená motorem o výkonu 1010 W, který zajišťuje nejlepší výsledky při řezání, broušení a odstraňování rzi. Je vybavena boční rukojetí VRS+ s protizávažím, které se může pohybovat všemi směry. Tento dynamický tlumič snižuje vibrace na absolutní minimum. V závislosti na typu práce můžete boční rukojeť snadno nastavit do tří pohodlných poloh. Tento nástroj má elektronický měkký start, který automaticky reguluje rychlost, a elektroniku konstantního výkonu, která zajišťuje účinnost i při vyšším zatížení. Systém Clic umožňuje snadné nastavení krytu bez klíče, takže můžete odklánět jiskry do libovolného směru. Výjimečný výkon tohoto nástroje dále podtrhují kalená šikmá ozubená kola, která zajišťují vyšší točivý moment, delší životnost a nižší hladinu hluku během práce. Výměna nebo nasazení kotoučů je snadná díky praktickému systému aretace vřetena.
SKIL XP Pro Series
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je řada SKIL XP Pro vyvinuta pro profesionály, kteří se rozhodují chytře. Řada SKIL XP Pro představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné projekty v jakémkoli domácím prostředí.
Specifikace
| Performance Level | POKROČILÝ VÝKON |
|---|---|
| Product Series | XP Pro Series |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Брзина без оптерећења (о/мин) | 3000-12000 |
| Napětí/frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 1010 W |
| Maksimalni prečnik diska Ø | 115 mm |
| Navoj na vretenu | M14 |
| Tanka zadnja ručica | Ne |
| EAN | 8719643003881 |
| Ø upínací trn | 22 mm |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Zvučni pritisak | 85.9 dB |
| Snaga zvuka | 96.9 dB |
| Nepouzdanost (K) | 3.0 dB |
| Nejistota vibrací (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija (površinsko brušenje) | 7.5 m/s² |
| Nivo vibracija (brušenje diskom) | 6.2 m/s² |
Balení obsahuje
- Úhlová bruska SKIL 9149
- Kufr
- Bezpečnostní chránič
- Postranní rukojeť „VRS+“
- Klíč k montáži příslušenství
- Sada přírub
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































