Bruska na sádrokarton

- Vysoce výkonný 600 W motor pro rychlé broušení sádrokartonu a dlouhou životnost
- Teleskopický nástavec pro rozšíření dosahu nářadí až na vzdálenost 165 cm
- Dodává se další rukojeť pro prodloužení nářadí až na délku 220 cm (ideální pro broušení stropů a vysokých stěn)
- Naklápěcí brusná deska automaticky sleduje povrch v libovolné pracovní výšce
- Dodává se s 4 m hadicí připojitelnou na profesionální vysavač, pro bezprašné broušení
- Skládací trubice umožňuje pohodlné přenášení a kompaktní skladování nářadí
- Regulátor rychlosti pro optimální ovládání
- Kuličková ložiska s protiprachovou manžetou a šnekové převody zaručují robustní a trvanlivou konstrukci
- Měkký úchyt pro pohodlné ovládání
Popis produktu
Robustní bruska na sádrokarton s možnosti prodloužení až na 220 cm
SKIL Masters7520 je bruska na sádrokarton ovysokém výkonu 600W dodávaná vodolném pouzdře SKIL Masters spolu se 6brusnými listy, přídavnou rukojetí, čtyřmetrovou hadicí na vysavač, třemi adaptéry pro připojení na vysavač ašroubovákem. Tato bruska je ideální na přípravu zdí apodlah na nanášení barvy nebo laku ajemné broušení sádrokartonu. SKIL Masters7520 disponuje velkou brusnou plochou 225mm, díky které můžete brousit velké plochy rychle apohodlně. Nářadí se díky teleskopické rukojeti apřídavné rukojeti dá prodloužit až na délku 220cm, se kterou snadno dosáhnete na horní část stěny či na strop. Sundáte-li přední část kryt brusného listu, můžete pohodlně brousit iokraje. Regulace rychlosti umožňuje přizpůsobit otáčky danému použití. Konstantní elektronika pak udržuje konstantní rychlost po celou dobu práce bez ohledu na tlak, který na nářadí vyvíjíte, azajišťuje tak rovnoměrný výsledek. Naklápěcí brusná deska automaticky sleduje povrch vlibovolné pracovní výšce. Chcete-li dosáhnout čistší práce, připojte dodanou čtyřmetrovou hadici pomocí jednoho zadaptérů kvlastnímu vysavači.
SKIL Masters: profesionální nářadí pro profesionální uživatele
Skil Masters nabízí širokou škálu nářadí hlavně pro profesionály. Všechno začalo vroce1924, kdy zakladatel firmy SKIL vynalezl okružní pilu. Legendární pila Skilsaw byla první zmnoha průkopnických vynálezů, které se soustředí na snadné aefektivní použití avysoký výkon. Nářadí SKIL Masters představuje bezkonkurenční kvalitu za přijatelnou cenu, ato díky robustnímu designu, spolehlivé výkonnosti aširokým možnostem použití. Účelné nářadí Skil Masters ulehčí každou těžkou práci.
Specifikace
| Performance Level | SPOLEHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Volnoběžné otáčky | 0-1000 |
| Napětí/frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 600 W |
| Dimenzije brusnog papira Velcro | 225 mm mm |
| Ø diska za brušenje | 215 mm |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| EAN | 8710364071715 |
| Zvučni pritisak | 82 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | 1.4 m/s² |
| Snaga zvuka | 93 dB |
Balení obsahuje
- Pevný transportní kufr
- Brusný papír (6x)
- Hadice vysavače (4 m)
- Zvláštní rukojeť
- Adaptér pro vysavač (3x)
- Šroubovák
- Šestihranný klíč
Dostupné dokumenty pro tento nástroj
































