Excentrická bruska

- Excentrický brusný kmit umožňuje jak dosažení hladkého povrchu, tak rozsáhlého úběru materiálu
- Plynulá regulace otáček pro precizní úběr různých druhů materiálu
- Jedinečný systém pro zachycování prachu „X-Flow“ bez filtru zajišťuje výkonné odsávání prachu bez ucpávání
- Výkonný 400 W motor pro rychlý úběr materiálu
- Vyvažovací systém pro snížení vibrací („VRS“)
- Extra nastavitelná přední rukojeť pro optimální pohodlí a kontrolu
- Brzda brusné desky: jemné broušení bez vrypů a krátký doběh
- Prachotěsná ložiska zajišťují mimořádnou životnost
- Ideální na zakřivené i rovné povrchy
- Přiložený adaptér pro připojování vysavače v případě potřeby
- Měkká rukojeť s protiskluzovým povrchem pro pohodlnější práci bez přerušení
- Rychlá výměna brusného papíru (suchý zip)
Popis produktu
Vibrační excentrická bruska s jedinečným patentovaným systémem na zachycování prachu „X-Flow“
Výkonná 400W vibrační excentrická bruska SKIL7480 je ideální na broušení rovných izakřivených ploch. Díky svému účinnému brusnému kmitu je ideální na jemné začišťování iúběr materiálu na větších plochách. Nastavitelný počet otáček brusky umožňuje přizpůsobit rychlost danému úkolu. Toto nářadí je vybaveno patentovaným systémem pro zachycování prachu „X-Flow“, který odděluje prach ze vzduchu bez filtru. Jeho hlavní výhodou je, že neobsahuje filtr, který by se mohl ucpat, asací výkon si tak udržuje svou sílu po dlouhý čas. To zajišťuje čistší práci. Pokud ale chcete raději použít vysavač, můžete knářadí připojit dodaný adaptér na vysavač. Přídavná nastavitelná rukojeť nabízí optimální kontrolu při práci avyvažovací systém „VRS“ snižuje vibrace, azajišťuje tak ještě lepší ovládání. SKIL 7480 DA se dodává vbrašně s15brusnými papíry na suchý zip, nastavitelnou rukojetí, zásobníkem na prach „X-Flow“ aadaptérem na vysavač.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| EAN | 8719643003423 |
| Průměr brusných kmitů | 3 mm |
| Napětí/frekvence | 220-240V 50-60Hz |
| Ulaz | 400 W |
| Kretanje brusilice | 8000-24000 p.m. |
| Ø diska za brušenje | 125 mm |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
Balení obsahuje
- Excentrická bruska SKIL 7480
- Brašna
- Nastavitelná rukojeť
- Brusné papíry (15×)
- Zásobník na prach „X-Flow“
- Adaptér pro vysavač
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj



































