Multifunkční bruska

- Ergonomický tvar rukojeti do dlaně pro snadné držení jednou rukou
- Více tvarů brusné desky pro velké plochy a rohy
- Účinný brusný pohyb a výkonný motor pro dokonalé broušení
- Integrované odsávání s mikrofiltračním systémem pro čistší práci
- Přiložený adaptér pro připojování vysavače v případě potřeby
- Prachotěsná ložiska zajišťují mimořádnou životnost
- Měkká rukojeť s protiskluzovým povrchem pro pohodlnější práci bez přerušení
- Nízká hmotnost pro snadné použití ve vertikální poloze
- Snadná výměna brusného papíru (suchý zip)
- Nízká hladina hluku a vibrací
Popis produktu
Všestranná multifunkční bruska pro snadnou práci jednou rukou
SKIL 7260 je kompaktní 100 W multifunkční bruska sbrusnou deskou svíce tvary na broušení velkých ploch itěžko přístupných míst, jako jsou rohy aokraje nábytku aoken. Díky ergonomické konstrukci anízké hmotnosti je nářadí ideální pro práci jednou rukou ave vertikální poloze. Pro čistší práci je nářadí vybaveno vestavěným systém pro sběr prachu. Mikrofiltrační systém odfiltruje ity nejjemnější částice. Pokud ale chcete raději použít vysavač, můžete knářadí připojit adaptér na vysavač. Kvalitní prachotěsná kuličková ložiska zajišťují, aby se prach nedostal do kritických vnitřních prostor nástroje, čímž se zvyšuje jeho životnost. Vneposlední řadě pak měkká rukojeť nářadí poskytuje mimořádné pohodlí při práci. SKIL 7260 DA se dodává vbrašně s15brusnými papíry na suchý zip, zásobníkem na prach aadaptérem na vysavač.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| EAN | 8719643000521 |
| Průměr brusných kmitů | 1.6 mm |
| Dimenzije brusnog papira | 102x151 mm |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Napětí/frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ukupna brusna površina | 151 x 102 mm |
| Kretanje brusilice | 24000 p.m. |
| Ulaz | 100 W |
| Zvučni pritisak | 73 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | 4.1 m/s² |
| Snaga zvuka | 84 dB |
Balení obsahuje
- Multifunkční bruska SKIL 7260
- Brašna
- Brusné papíry (15×)
- Mikrofiltrační zásobník na prach
- Adaptér pro vysavač
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj



































