Příklepová vrtačka

- Výkonná 710 W příklepová vrtačka
- 13 mm rychloupínací sklíčidlo s dvojitou objímkou pro snadnou výměnu příslušenství
- Kompaktní příklepová vrtačka s pohodlnou moderní konstrukcí
- Ideální nástroj pro všechny druhy vrtání v domácnosti i venku
- Vysoká frekvence příklepu pro rychlé a snadné vrtání do zdiva
- Možnost vypnutí příklepu pro běžné vrtání a šroubování
- Indikátor funkce udávající provozní režim
- Přepínač směru otáčení pro vrtání
- Spínač s proměnlivou regulací rychlosti s:- tlačítkem blokování pro trvalý chod- knoflíkem předvolby rychlosti pro přednastavení otáček pro optimální výkonnost při každém použití
- Plynule nastavitelná boční rukojeť umožňující držení oběma rukama
- Snadno nastavitelný hloubkový doraz umožňující nastavení hloubky při vrtání slepých otvorů
Popis produktu
Výkonná příklepová vrtačka
Příklepová vrtačka Skil6290 je ideálním nástrojem pro vrtání adalší práce vdomácnosti. Je opatřena motorem ovysokém výkonu 710W. Provedení je kompaktní anabízí řadu možností, například indikátor funkce. Tato příklepová vrtačka je opatřena zdvojeným rychloupínacím sklíčidlem 13mm pro snadnou arychlou výměnu příslušenství. Nastavitelná rychlost spředvolbou rychlosti zvyšuje všestrannost astupeň kontroly. Tato příklepová vrtačka se dodává spostranní rukojetí, hloubkovým dorazem ase sadou tří vrtáků do zdiva, ato 5, 6 a8mm.
Vysoký výkon
Tato příklepová vrtačka je vybavena výkonným motorem 710W a13 mm zdvojeným rychloupínacím sklíčidlem pro snadnou arychlou výměnu příslušenství. Zdvojené sklíčidlo umožňuje držet jednu část aotáčením druhé části sklíčidlo utahovat či povolovat. Příklepový mechanismus pro vrtání do zdiva je možné vypnout pro účely běžného vrtání ašroubování. Všechny zmíněné funkce ztéto příklepové vrtačky dělají ideální nástroj pro práce vdomácnosti.
Nastavitelná rychlost s předvolbou umožňuje optimální řízení
Nástroj má nastavitelnou rychlost, což zvyšuje přesnost při vrtání ašroubování. Požadovanou rychlost lze nastavit pomocí kolečka pro předvolbu rychlosti. Spínač je možné zablokovat ve spuštěné poloze, aby se usnadnilo nepřerušované vrtání nebo šroubování.
Šikovné vlastnosti umožňující pohodlnou práci
Tato příklepová vrtačka má řadu šikovných funkcí, například chod vprotisměru. To se může hodit při odvrtávání či povolování šroubů. Šikovný indikátor funkce ukazuje, vkterém provozním režimu se nástroj právě nachází. Nástroj je opatřen postranní rukojetí pro pohodlný úchop oběma rukama ahloubkovým dorazem knastavení hloubky vrtaných otvorů. Vrtačka se dodává se sadou tří vrtáků do zdiva, ato 5, 6 a8mm.
Specifikace
| Performance Level | SPOLEHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Прекидач са променљивом брзином | Ano |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Maksimalan broj obrtaja | 0-43200 IPM |
| Брзина без оптерећења (о/мин) | 0-2700 |
| Napětí/frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 710 W |
| Цхуцк Типе | Double-sleeve keyless |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 35 mm |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Radna sposobnost bušenja u zidanim konstrukcijama | 16 mm |
| EAN | 8710364070688 |
| Zvučni pritisak | 94 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 105 dB |
| Nivo vibracija (bušenje metala) | 3.0 m/s² |
| Nivo vibracija (udarno bušenje betona) | 13.2 m/s² |
Balení obsahuje
- Boční rukojeť
- Hloubkový doraz
- Sada 3 vrtáků do kamene (Ø 5/6/8 mm)
Dostupné dokumenty pro tento nástroj




































