Příklepová vrtačka

- Kompaktní příklepová vrtačka s pohodlnou konstrukcí
- 13 mm sklíčidlo bez klíče s dvojitou objímkou pro snadnou výměnu příslušenství
- Ideální nástroj pro všechny druhy vrtání v domácnosti i venku
- Vysoká frekvence příklepu pro rychlé a snadné vrtání do zdiva
- Možnost vypnutí příklepu pro běžné vrtání a šroubování
- Přepínač směru otáčení pro vrtání
- Spínač s proměnlivou regulací rychlosti s:- tlačítkem blokování pro trvalý chod- knoflíkem předvolby rychlosti pro přednastavení otáček pro optimální výkonnost při každém použití
- Plynule nastavitelná boční rukojeť umožňující držení oběma rukama
- Snadno nastavitelný hloubkový doraz umožňující nastavení hloubky při vrtání slepých otvorů
Popis produktu
Šikovná a kompaktní příklepová vrtačka
Příklepová vrtačka Skil6280 je ideálním nástrojem pro vrtání adalší práce vdomácnosti. Má kompaktní provedení ařadu šikovných funkcí. Tato příklepová vrtačka je opatřena zdvojeným rychloupínacím sklíčidlem 13mm pro snadnou arychlou výměnu příslušenství. Nastavitelná rychlost spředvolbou rychlosti zvyšuje všestrannost astupeň kontroly. Tato příklepová vrtačka se dodává spostranní rukojetí ashloubkovým dorazem.
Snadná a rychlá výměna příslušenství
Tato příklepová vrtačka je opatřena zdvojeným rychloupínacím sklíčidlem 13mm pro snadnou arychlou výměnu příslušenství. Zdvojené sklíčidlo umožňuje držet jednu část aotáčením druhé části sklíčidlo utahovat či povolovat. Příklepový mechanismus pro vrtání do zdiva je možné vypnout pro účely běžného vrtání ašroubování. Všechny zmíněné funkce ztéto příklepové vrtačky dělají ideální nástroj pro práce vdomácnosti.
Nastavitelná rychlost s předvolbou umožňuje optimální řízení
Nástroj má nastavitelnou rychlost, což zvyšuje přesnost při vrtání ašroubování. Požadovanou rychlost lze nastavit pomocí kolečka pro předvolbu rychlosti. Spínač je možné zablokovat ve spuštěné poloze, aby se usnadnilo nepřerušované vrtání nebo šroubování.
Šikovné vlastnosti umožňující pohodlnou práci
Tato příklepová vrtačka má řadu šikovných funkcí, například chod vprotisměru. To se může hodit při odvrtávání či povolování šroubů. Nástroj je opatřen postranní rukojetí pro pohodlný úchop oběma rukama ahloubkovým dorazem knastavení hloubky vrtaných otvorů.
Specifikace
| Performance Level | SPOLEHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Прекидач са променљивом брзином | Ano |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Maksimalan broj obrtaja | 0-48000 IPM |
| Брзина без оптерећења (о/мин) | 0-3000 |
| Napětí/frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 550 W |
| Цхуцк Типе | Double-sleeve keyless |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 35 mm |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Radna sposobnost bušenja u zidanim konstrukcijama | 16 mm |
| EAN | 8710364070657 |
| Zvučni pritisak | 92 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 103 dB |
| Nivo vibracija (bušenje metala) | 2.9 m/s² |
| Nivo vibracija (udarno bušenje betona) | 15.9 m/s² |
| Baterie součástí balení | Ne |
| Požadovány baterie | Ne |
Balení obsahuje
- Boční rukojeť
- Hloubkový doraz
Dostupné dokumenty pro tento nástroj



































