Příklepová vrtačka

- Síťová příklepová vrtačka: nepřetržitá síla, bez baterií, není nutné nabíjet
- 6 m napájecí kabel pro optimální pohodlí při práci
- Ekologičtější než srovnatelné výrobky s akumulátorem
- Funkce příklepu pro vrtání do zdiva
- 19 polohová spojka VariTorque pro přesné šroubování se dvěma polohami pro úplné uzamknutí při vrtání
- Dvoustupňová mechanická převodovka: vysoké otáčky pro vrtání a vysoký krouticí moment pro šroubování
- Rychloupínací sklíčidlo s automatickou aretací vřetene pro rychlou a snadnou výměnu příslušenství
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- Oboustranný chod pro šroubování a povolování šroubů
- Měkká ergonomická rukojeť zaručuje pohodlnou práci a kontrolu nad nářadím
Popis produktu
Síťová příklepová vrtačka: nepřetržitá síla, bez baterií, není nutné nabíjet
Příklepová vrtačka SKIL 6225 je ideální na šroubování avrtání do dřeva, kovu izdiva. Díky funkci příklepu máte záruku, že budete do zdiva vrtat snadno abez větší námahy. SKIL 6225 nabízí nepřetržitý výkon, neobsahuje žádný akumulátor, atedy neztrácíte žádný čas nabíjením. Přívodní kabel má délku 6metrů, což nabízí maximální volnost pohybu při práci. Kromě toho nastavení spojky, nastavitelná rychlost advě mechanické rychlosti zajišťují optimální ovládání. Příslušenství můžete vyměňovat snadno apohodlně díky rychloupínacímu sklíčidlu aautomatické aretaci vřetena. Tato síťová příklepová vrtačka je tím správným řešením pro každou práci.
Nastavitelná rychlost a dvě mechanické rychlosti pro optimální ovládání
Nastavení spojky umožňuje přesné šroubování, vrtání do dřeva akovu apříklepové vrtání do zdiva. Rychlost můžete upravovat pomocí spouště, audržet si tak nad nářadím optimální kontrolu. Dvě mechanické rychlosti této síťové příklepové vrtačky navíc zajišťují ještě větší všestrannost. Nastavení „High speed“ nabízí velkou rychlost při vrtání, zatímco nastavení „Low speed“ vysoký krouticí moment pro náročné šroubování (například velkých šroubů).
Šikovné vlastnosti umožňující pohodlnou práci
Rychlá asnadná výměna příslušenství je zajištěna díky rychloupínacímu sklíčidlu aautomatické aretaci vřetena. Spoušť pro chod vpřed/vzad umožňuje praktickou změnu směru práce nářadí, což je ideální pro utahování nebo povolování šroubů. Pro optimální pohodlí je SKIL 6225 vybavena měkkou rukojetí sergonomickou velikostí.
Specifikace
| Performance Level | SPOLEHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Прекидач са променљивом брзином | Ano |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Maksimalan broj obrtaja | 0 - 5200 / 20800 IPM |
| Radna sposobnost uvrtanja | 6 mm |
| Kapacitet stezne glave | 10 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 8 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 10 mm |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Radna sposobnost bušenja u zidanim konstrukcijama | 13 mm |
| Ulazna snaga | 0.9 A |
| EAN | 8719643000156 |
| Zvučni pritisak | 82 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 93 dB |
| Nivo vibracija (bušenje metala) | < 2.5 m/s² |
| Nivo vibracija (udarno bušenje betona) | 12.5 m/s² |
| Dužina kabla | 6 m |
Balení obsahuje
- Příklepová vrtačka SKIL 6225
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































