Akumulátorové vrtací kladivo „Brushless“



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- „PWRASSIST™“: Integrovaný vstup USB na akumulátoru umožňuje nabíjení mobilních zařízení na cestách
- Automatická nabíječka „PWRJUMP™“: Během prvních 5 minut nabije z 0 % na 15 % (4,0 Ah akumulátor / 100 % za 50 min)
- Digitální bezuhlíkový motor: větší výkon a účinnost i 10× delší životnost
- Systém tlumení vibrací zajišťuje optimální pracovní pohodlí a nízké vibrace
- Pneumatický příklepový mechanismus pro vrtání do betonu
- Čtyři funkce: 1. Vrtání s příklepem; 2. Vypnutí příklepu pro běžné vrtání; 3. Vypnutí rotace pro lehké sekání; 4. Sekání bez blokování rotace pro maximální volnost pohybu
- Konstantní rychlost zaručuje výkon i při vysoké zátěži.
- Systém „SDS+“ pro rychlou a snadnou výměnu bitů
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- Přepínač mezi pravým/levým chodem pro snadnou změnu směru práce nářadí
- Ergonomický design a měkká rukojeť pro optimální pohodlí a ovladatelnost
- Snadno nastavitelný hloubkový doraz umožňující nastavení hloubky při vrtání slepých otvorů
- Světlo LED pro lepší náhled na obrobek a pohodlnější práci v málo osvětlených prostorech
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™Compact brushless range
Přístup do těžko přístupných těsných prostor, práce nad hlavou nebo po delší dobu již není problém, a to díky kompaktní bezkomutátorové řadě SKIL. Tyto nástroje jsou extrémně kompaktní a nabízejí kombinaci vysokého výkonu, odolnosti a bezkonkurenčního pohodlí.
Objevte Compact brushless range

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Bezuhlíkové akumulátorové vrtací kladivo s pneumatickým příklepovým mechanismem
Akumulátorové vrtací kladivo „20V Max“ 3851 se čtyřmi funkcemi apneumatickým příklepovým mechanismem patří do řady nářadí SKIL „brushless XP“. Nářadí „XP“ je mimořádně výkonné aodolné díky svým vynikajícím parametrům apokročilému digitálnímu bezuhlíkovému motoru. Stejně jako veškeré akumulátorové nářadí SKIL „20V Max“ je itento model poháněn špičkovou pokročilou technologií akumulátoru anabíječky „PWRCORE20™“. Bezuhlíkové nářadí 3851 má výkonný příklepový mechanismus pro vrtání do betonu až 24mm, vypínání příklepu pro běžné vrtání ašroubování avypínání rotace pro lehké vysekávání. Vneposlední řadě nástroj umožňuje vysekávání svolnou rotací. Digitální bezuhlíkový motor zajišťuje větší výkon aúčinnost i10× delší životnost než srovnatelný uhlíkový motor. Systém tlumení vibrací („VRS“) snižuje vibrace azajišťuje optimální pohodlí při práci. Toto všestranné nářadí skutečně nabízí vše, co potřebujete: spolehlivou technologii lithium-iontového akumulátoru, variabilní otáčky pro naprostou kontrolu nad nářadím aměkkou rukojeť pro větší pohodlí. Nabíječka SKIL „PWRJUMP™“ během prvních 5minut automaticky nabije 4,0 Ah akumulátory „PWRCORE20™“ z0 na 15%, takže se můžete rychle vrátit kpráci. Integrovaný vstup USB „PWRASSIST™“ na akumulátoru umožňuje nabíjení mobilních zařízení na cestách. SKIL 3851 GA se dodává vkufříku sjedním 4,0 Ah akumulátorem „KEEPCOOL™“, velmi rychlou 6,0 A nabíječkou „Auto PWRJUMP™“, nabíjecím adaptérem sUSB „PWRASSIST™“ asadou 3vrtáků SDS+.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
SKIL XP Pro Series
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je řada SKIL XP Pro vyvinuta pro profesionály, kteří se rozhodují chytře. Řada SKIL XP Pro představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné projekty v jakémkoli domácím prostředí.
Specifikace
| Performance Level | VÝJIMEČNÝ VÝKON |
|---|---|
| Kapacitet akumulatora | 4 Ah |
| Maksimalan broj obrtaja | 0-4500 IPM |
| Akumulátorové články | Lithium-iontová |
| Napon | 20 V Max |
| Struja punjenja | 6 A |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Product Series | XP Pro Series |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 32 mm |
| Radna sposobnost bušenja u betonu | 24 mm |
| Udarna sila | 2.2 J |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ano |
| Прекидач са променљивом брзином | Ano |
| ЛЕД светло | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| EAN | 4894863200402 |
| Zvučni pritisak | 93.4 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 104.4 dB |
| Nivo vibracija (dleto) | 12.8 m/s² |
| Nivo vibracija (udarno bušenje betona) | 16.2 m/s² |
| Vreme punjenja | 0.83 h |
Balení obsahuje
- Bezuhlíkové akumulátorové vrtací kladivo SKIL3851
- Li-Ion akumulátor „PWRCORE 20™“ 4,0 Ah (3104)
- Nabíječka „Auto PWRJUMP™“ 6,0 A (3123)
- Akumulátorový nabíjecí adaptér sUSB „PWRASSIST™“ (3162)
- Kufr
- Trojdílná sada vrtáků SDS+ (6/8/10mm)
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































