Akumulátorová excentrická bruska


- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Excentrický brusný kmit umožňuje jak dosažení hladkého povrchu, tak rozsáhlého úběru materiálu
- Plynulá regulace otáček pro precizní úběr různých druhů materiálu
- Přiložený adaptér pro připojování vysavače v případě potřeby
- Vyvažovací systém pro snížení vibrací („VRS“)
- Ergonomický jednoruční design pro optimální volnost pohybu a vynikající výhled na obrobek
- Brzda brusné desky: jemné broušení bez vrypů a krátký doběh
- Prachotěsná ložiska zajišťují mimořádnou životnost
- Ideální na zakřivené i rovné povrchy
- Měkká rukojeť s protiskluzovým povrchem pro pohodlnější práci bez přerušení
- Nízká hmotnost pro snadné použití ve vertikální poloze
- Rychlá výměna brusného papíru (suchý zip)

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Robustní akumulátorová excentrická bruska pro broušení jednou rukou
Akumulátorová excentrická bruska „20V Max“ (18V) SKIL 3745 je vaším ideálním partnerem na broušení plochých izaoblených povrchů. Nabízí optimální ovládání při práci jednou rukou díky své mimořádně kompaktní konstrukci avyvažovacímu systému „VRS“, který snižuje vibrace. Díky svému účinnému brusnému kmitu je ideální na jemné začišťování iúběr materiálu na větších plochách. Nastavitelný počet otáček brusky umožňuje přizpůsobit rychlost danému úkolu. SKIL 3745 se pro čistší práci dodává se sáčkem na prach aadaptérem na vysavač. Další výhodou tohoto modelu je integrovaná brzda, která zabraňuje poškození obrobku během přibližování nástroje obrobku nebo jeho vzdalování. SKIL 3745 CA se dodává se třemi brusnými pásy na suchý zip, zásobníkem na prach aadaptérem na vysavač. Akumulátor není součástí balení.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Akumulátorové články | Lithium-iontová |
| Брзина без оптерећења (о/мин) | 7000-11000 |
| Napon | 20 V Max |
| Neto težina bez baterije | 1.2 kg |
| Kretanje brusilice | 14000-22000 p.m. |
| Ø diska za brušenje | 125 mm |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Brzda desky | Ano |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ne |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| EAN | 8719643003928 |
| Průměr brusných kmitů | 3 mm |
| Zvučni pritisak | 76.0 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | 9.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 87.0 dB |
| Nepouzdanost (K) | 3.0 dB |
Balení obsahuje
- Akumulátorová excentrická bruska SKIL3745
- Brusné papíry (3×)
- Prachový sáček
- Adaptér pro vysavač
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj






































