Akumulátorová multifunkční bruska „Brushless“



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Bezuhlíkový motor: rychlejší, silnější a s 10× delší výdrží
- Ergonomický kompaktní tvar rukojeti do dlaně pro snadné držení jednou rukou
- Více tvarů brusné desky pro velké plochy a rohy
- Oboustranný nástavec Delta pro dvojnásobnou životnost
- Prachotěsná ložiska zajišťují mimořádnou životnost
- Snadná výměna brusného papíru (suchý zip)
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™

VRS+ Technology
Zaměření SKIL na nízké vibrace vedlo k mnoha různým technickým řešením, která toho dosahují, to vše pod názvem VRS (Vibration Reduction System, systém snižování vibrací).
Objevte VRS+ TechnologyCompact brushless range
Přístup do těžko přístupných těsných prostor, práce nad hlavou nebo po delší dobu již není problém, a to díky kompaktní bezkomutátorové řadě SKIL. Tyto nástroje jsou extrémně kompaktní a nabízejí kombinaci vysokého výkonu, odolnosti a bezkonkurenčního pohodlí.
Objevte Compact brushless range

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Výkonná bezuhlíková akumulátorová multifunkční bruska pro pohodlné broušení jednou rukou
Bezuhlíková multifunkční bruska „20V Max“ (18V) SKIL 3720 vám umožňuje zvládat širokou škálu úkolů: od broušení velkých ploch arohů po broušení ivtěch nejobtížněji přístupných místech. Bezuhlíkový motor je rychlejší, silnější avydrží 10krát déle než srovnatelný uhlíkový motor. Díky ergonomické, mimořádně kompaktní konstrukci anízké hmotnosti je nářadí ideální pro práci jednou rukou ave vertikální poloze. Kvalitní prachotěsná kuličková ložiska zajišťují, aby se prach nedostal do kritických vnitřních prostor nástroje, čímž se zvyšuje jeho životnost. SKIL 3720 CA se dodává sotočným nástavcem Delta, třemi brusnými papíry aprachovým sáčkem. Akumulátor anabíječka nejsou součástí dodávky.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | POKROČILÝ VÝKON |
|---|---|
| Akumulátorové články | Lithium-iontová |
| Брзина без оптерећења (о/мин) | 10.500 |
| Napon | 20 V Max |
| Kretanje brusilice | 21.000 p.m. |
| Ukupna brusna površina | 151 x 102 mm |
| Veličina delta nastavka koji se može okretati | 93 mm |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Dimenzije brusnog papira | 102x151 mm |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ano |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| EAN | 8719643003188 |
| Průměr brusných kmitů | 1.6 mm |
| Zvučni pritisak | 76 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | 4.78 m/s² |
| Snaga zvuka | 87 dB |
Balení obsahuje
- Multifunkční bruska SKIL3720
- Brusné papíry (3×)
- Otočný nástavec Delta
- Prachový sáček
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj





































