Akumulátorová posuvná pokosová pila



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Systém „Overslide“ při řezání zabraňuje vysunutí lišt dozadu a umožňuje umístění pily blízko ke stěně
- Rychloupínací systém, pro pohodlné a rychlé upevnění obrobku
- Snadné přenášení díky madlu, kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti
- Přesný laserový indikátor linie řezu s jednoduchým jemným seřízením
- Posuvný systém umožňuje velkou řeznou kapacitu
- Plynule nastavitelné úhly pokosových řezů a pozitivní dorazy vlevo + vpravo (0°, 15°, 22,5°, 31,6°, 45°)
- Nastavitelné rozšíření stolu pro dlouhé obrobky
- Funkce řezání drážek
- Odolná konstrukce s kuličkovými ložisky, šnekovými převody a hliníkovým řezacím stolem
- Integrovaná přípojka vysavače
- Pohodlná rukojeť a ovládací prvky vpředu
- Aretace vřetena umožňuje snadnou výměnu kotouče

Nastavitelný laser
Nastavitelný laser SKIL kompenzuje tloušťku pilového kotouče a poskytuje přesné možnosti vyrovnání, což zlepšuje kvalitu vašich projektů.
Objevte Nastavitelný laserPřesuvný systém
Pilové hlavy nejkompaktnějších modelů pokosových pil se zákluzem SKIL kloužou po lištách, což vám umožní pracovat v blízkosti stěn, aniž by lišty zasahovaly dozadu.
Objevte Přesuvný systém

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™QUICK CLAMP
Časově náročný úkol zajištění obrobku se díky rychločinné svorce SKIL stává otázkou sekund. Svorka nabízí tu požadovanou ruku navíc pro ovládání pily kontrolovaným způsobem.
Objevte QUICK CLAMP

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Prostorově úsporná a inovativní akumulátorová 216mm posuvná pokosová pila
Akumulátorová posuvná pokosová pila „20V Max“ SKIL 3590 je mimořádně kompaktní alehká. Ale nenechte se ošálit jejími rozměry. Stejně jako veškeré akumulátorové nářadí SKIL „20V Max“ je itento model poháněn špičkovou pokročilou technologií akumulátoru anabíječky „PWRCORE20™“. Výkonný akumulátorový systém vkombinaci schytrou přesuvnou funkcí zajišťují, že nářadí snadno zvládne náročné řezné práce. Uvětšiny pokosových pil je hlava pily připevněná klištám, které se při řezání vysouvají směrem dozadu. Pila SKIL 3590 má však upevněné lišty aposuvnou pilovou hlavu, díky čemuž je možné pilu umístit těsně ke stěně. Upnutí obrobku je hračka díky jedinečnému rychloupínacímu systému, jelikož je mnohem rychlejší než běžné upínací systémy. Přesný laser jasně vyznačuje linii řezu. Snadno se nastavuje, což je obrovské plus zajišťující optimální přesnost aflexibilitu při nastavování laserové čáry nalevo nebo napravo od kotouče. Úhel řezání je možné nastavit zcela snadno pro přesné pokosové azkosené řezy apředem nastavené dorazy zajišťují snadné seřízení podle nejčastěji používaných úhlů. Rozšíření stolu na delší obrobky nabízí plný náklon amadlo navíc usnadňuje přenášení. Pila SKIL 3590 se rovněž dodává svelkokapacitním sáčkem na prach aintegrovanou přípojkou na vysavač vhliníkovém krytu. SKIL 3590 AA se dodává sakumulátorem 4,0Ah „KEEPCOOL™“, rychlonabíječkou, 216mm kotoučem s40zuby sbřitovými destičkami ztvrdokovu, prodloužením stolu, upínací svorkou na obrobek aprachovým sáčkem.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Kapacitet akumulatora | 4.0 Ah |
| Akumulátorové články | Lithium-iontová |
| Napon | 20 V Max |
| Struja punjenja | 2.4 A |
| Neto težina bez baterije | 11.4 kg |
| Neto težina zajedno sa baterijom | 11.7 kg |
| Макс. Угао нагиба (°) | 45 (Л) ° |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Макс. Угао нагиба (°) | 47 (S), 47 (L) ° |
| Řezná kapacita při 0° pokosu / 0° zkosení | 220 x 70 mm |
| Průměr upínacího otvoru listu | 30 mm |
| Průměr listu | 216 mm |
| Řezná kapacita při pravém a levém pokosu 45° / zkosení 0° | 155 x 70 mm |
| Řezná kapacita při pokosu 0° / pravém zkosení 45° | 220 x 40 mm |
| EAN | 4894863200365 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Zvučni pritisak | 90 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Snaga zvuka | 100 dB |
| Vreme punjenja | 2 h |
Balení obsahuje
- Akumulátorová posuvná pokosová pila SKIL 3590
- Li-Ion akumulátor „PWRCORE 20™“ 4,0 Ah (3104)
- Nabíječka 2,4 A (3122)
- Rozšíření stolu
- Svorka na obrobek
- 216 mm pilový kotouč sbřitovými destičkami ze slinutého karbidu 40T
- Prachový sáček
- Šestihranný klíč
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj

































