Akumulátorová pila ocaska „Compact Brushless“



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Digitální bezuhlíkový motor: větší výkon a účinnost i 10× delší životnost
- Ideální na širokou škálu aplikací, například řezání trubek, trámů či větví
- Kompaktní lehká konstrukce pro pohodlné řezání i v těsných prostorech
- Světla „DUAL LED“ s předsvitem a dosvitem pro optimální nasvícení obrobku
- Nastavitelná rychlost pro optimální výsledky řezání různých materiálů
- Snadná a rychlá výměna listu se systémem bez klíče „Clic“
- Protizávaží na snížení vibrací („VRS“)
- Velký zdvih listu 25,4 mm pro rychlé řezání
- Elektrická brzda zaručuje větší pohodlí a rychlejší práci
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití
- Měkká rukojeť pro jistější a pohodlnější držení


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™VRS+ Technology
Zaměření SKIL na nízké vibrace vedlo k mnoha různým technickým řešením, která toho dosahují, to vše pod názvem VRS (Vibration Reduction System, systém snižování vibrací).
Objevte VRS+ Technology

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Kompaktní bezuhlíková akumulátorová pila ocaska se světly „DUAL LED“
Akumulátorová pila ocaska „20V Max“ 3475 je součástí řady kompaktního bezuhlíkového nářadí SKIL. Toto nářadí je mimořádně kompaktní anabízí kombinaci vysokého výkonu, odolnosti abezkonkurenčního pohodlí. Stejně jako veškeré akumulátorové nářadí SKIL „20V Max“ je itento model poháněn špičkovou pokročilou technologií akumulátoru anabíječky „PWRCORE20™“. Naše bezuhlíková akumulátorová pila ocaska SKIL 3475 snastavitelnou rychlostí zaručuje nejlepší výsledky vrůzných materiálech. Ideální nářadí pro širokou škálu aplikací, například řezání trubek, trámů či větví. Mimořádně kompaktní alehká jednoruční konstrukce zaručuje optimální kontrolu avedení při práci nad hlavou nebo na těžce přístupných místech. Navzdory jejím kompaktním rozměrům nabízí SKIL 3475 velký zdvih listu 25,4mm, který zajišťuje velmi vysokou účinnost při řezání. Systém dvojitého protizávaží („VRS“) zase snižuje vibrace na úžasně nízkou úroveň. Digitální bezuhlíkový motor zajišťuje větší výkon aúčinnost i10× delší životnost než srovnatelný uhlíkový motor. Skvělou viditelnost při práci zaručují světla „DUAL LED“ spředsvitem adosvitem. Díky bezklíčovému systému „Clic“ nebyla výměna plátků nikdy snazší. SKIL 3475 FA se dodává vbrašně spilovým listem na dřevo, jedním pilovým listem na kov ajedním pilovým listem na prořezávání. Akumulátor anabíječka nejsou součástí dodávky.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
SKIL XP Pro Series
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je řada SKIL XP Pro vyvinuta pro profesionály, kteří se rozhodují chytře. Řada SKIL XP Pro představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné projekty v jakémkoli domácím prostředí.
Specifikace
| Performance Level | POKROČILÝ VÝKON |
|---|---|
| Ćelije akumulatora | Lithium-iontová |
| Neto težina bez baterije | 1.8 kg |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Product Series | XP Pro Series |
| Brzina sečiva | 0-3000 |
| Radna sposobnost rezanja u drvetu | 200 mm |
| Dužina hoda | 25.4 mm |
| Radna sposobnost rezanja u aluminijumu | 30 mm |
| Radna sposobnost rezanja u metalu | 20 mm |
| Radna sposobnost rezanja metalnih cevi | 100 mm |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| EAN | 4894863200235 |
| Zvučni pritisak | 87 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 98 dB |
| Nivo vibracija (rezanje iverice) | 10.58 m/s² |
| Nivo vibracija (rezanje drvenih greda) | 8.46 m/s² |
Balení obsahuje
- Bezuhlíková akumulátorová pila ocaska SKIL3475
- Brašna
- Pilový kotouč (dřevo)
- Pilový list (kov)
- Pilový list (prořezávání)
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj

































