Akumulátorová přímočará pila „Brushless“



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Digitální bezuhlíkový motor: větší výkon a účinnost i 10× delší životnost
- Světlo LED ozařuje linii řezu pro lepší výhled na obrobek
- Vibrační funkce pro všechny aplikace: od křivek / jemných dokončovacích prací po přímé řezy plnou rychlostí
- Regulace variabilní rychlosti pro vysoce přesné řezání v různých materiálech
- Snadná a rychlá výměna listu se systémem bez klíče „Clic“
- Spínač pro odfukování prachu stále zajišťuje dobrý výhled na linii řezu
- Patka nastavitelná bez klíče až o 45° doleva nebo doprava pro přesné šikmé řezy
- Přiložený adaptér pro připojování vysavače v případě potřeby
- Vysoce kvalitní hliníková deska zaručuje velmi hladké opracování


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Robustní bezuhlíková akumulátorová kmitací pila na rozmanité řezání
SKIL 3430 je 20V Max akumulátorová přímočará pila a součást série SKIL XP Pro. Tyto nástroje poskytují výjimečný výkon pro náročné projekty a jsou vyvinuty pro profesionály, kteří dělají chytrá rozhodnutí. Stejně jako všechny ostatní akumulátorové nástroje SKIL 20V Max je tento model poháněn špičkovou pokročilou technologií baterií a nabíječek PWRCORE 20™. Bezuhlíková SKIL 3430 má působivou délku zdvihu 25 mm, což ji činí mimořádně vhodnou pro přesné a snadné řezání křivek i přímých řezů. Bezuhlíkový motor je rychlejší, silnější a má 10× delší životnost než srovnatelný motor s uhlíky. Dobrá viditelnost práce je zajištěna díky LED osvětlení. Přepínač kyvného pohybu se čtyřmi nastaveními umožňuje vždy zvolit správné nastavení pro danou práci. Díky regulaci otáček lze pilu použít pro optimální výsledky v různých materiálech. Beznástrojový systém Clic umožňuje snadnou výměnu pilových listů bez použití nářadí. Další praktické funkce zahrnují ofuk prachu pro lepší viditelnost a beznástrojově nastavitelnou základnu pro šikmé řezy až do 45°. Pro čistší pracovní prostředí lze připojit vysavač pomocí adaptéru. Ergonomický design se softgripem navíc zajišťuje vyšší komfort při práci.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
SKIL XP Pro Series
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je řada SKIL XP Pro vyvinuta pro profesionály, kteří se rozhodují chytře. Řada SKIL XP Pro představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné projekty v jakémkoli domácím prostředí.
Specifikace
| Performance Level | VÝJIMEČNÝ VÝKON |
|---|---|
| Dužina hoda | 25 mm |
| Radna sposobnost rezanja u metalu | 12 mm |
| Radna sposobnost rezanja u aluminijumu | 20 mm |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Napon | 20 V Max |
| Product Series | XP Pro Series |
| Radna sposobnost rezanja u drvetu | 145 mm |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Прекидач са променљивом брзином | Ne |
| ЛЕД светло | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| EAN | 4894863202932 |
| Zvučni pritisak | 86.4 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 5 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 97.4 dB |
| Nivo vibracija (rezanje metala) | 7.7 m/s² |
| Nivo vibracija (rezanje drveta) | 6.2 m/s² |
| Dužina kabla | 1.8 m |
| Baterie součástí balení | Ano |
| Požadovány baterie | Ano |
Balení obsahuje
- Bezuhlíková akumulátorová kmitací pila SKIL3430
- Jemný pilový list na měkké dřevo
- Jemný pilový list na kov
- Zakřivený pilový list na dřevo
- Protiprachový adaptér
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj






































