Akumulátorový rázový utahovák „Compact Brushless“



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Digitální bezuhlíkový motor: větší výkon a účinnost i 10× delší životnost
- Kompaktní a lehká konstrukce pro práci nad hlavou či na těžko přístupných těsných místech
- Pokročilé pracovní světlo LED 360° se dvěma režimy, včetně režimu svítilny s funkcí vypnutí po 10 minutách
- Tři nastavení rychlosti / krouticího momentu zajišťují výbornou kontrolu nad otáčkami a výkonem pro širokou škálu různých použití
- Režim kontroly zpětného chodu zastaví otáčení a rázy, jakmile se šroub nebo matice uvolní
- Robustní 3/8" vnější čtyřhran pro snadnou výměnu příslušenství
- Vysoký krouticí moment pro bezpracné šroubování a odstraňování šroubů a matic
- Robustní hliníková převodovka pro vyšší odolnost
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití
- Ergonomický design a měkká rukojeť pro optimální pohodlí a ovladatelnost
- Spona na opasek pro snadné přenášení


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™Advanced Led Light
Skvělá viditelnost vašeho obrobku je zajištěna naším pokročilým LED světlem se 2 režimy, včetně režimu hořáku a funkce automatického vypnutí.
Objevte Advanced Led Light

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Kompaktní bezuhlíkový akumulátorový rázový utahovák s vysokým krouticím momentem, třemi nastaveními rychlosti a režimem „Reverse control mode“
Akumulátorový rázový utahovák „20V Max“ 3265 patří do řady kompaktního bezuhlíkového nářadí značky SKIL. Toto nářadí je mimořádně kompaktní anabízí kombinaci vysokého výkonu, odolnosti abezkonkurenčního pohodlí. Stejně jako veškeré akumulátorové nářadí SKIL „20V Max“ je itento model poháněn špičkovou pokročilou technologií akumulátoru anabíječky „PWRCORE20™“. Náš bezuhlíkový akumulátorový rázový utahovák SKIL 3265 nabízí vysoký krouticí moment pro bezpracné utahování apovolování šroubů amatic. Díky kompaktní alehké konstrukci je práce nad hlavou či na těžko přístupných těsných místech hračka. Digitální bezuhlíkový motor zajišťuje větší výkon aúčinnost i10× delší životnost než srovnatelný uhlíkový motor. Apro ještě vyšší odolnost se nářadí pyšní robustní hliníkovou převodovkou. Nářadí nabízí tři nastavení rychlosti/ krouticího momentu, které zajišťují výbornou kontrolu nad otáčkami avýkonem pro širokou škálu různých použití. Nastavení „Reverse control mode“ navíc zajišťuje, že po povolení šroubu či matice se automaticky zastaví otáčení arázy. Skvělá viditelnost obrobku je zaručena pokročilým pracovním světlem LED se 360° se 2režimy. Toto všestranné nářadí skutečně nabízí vše, co potřebujete: spolehlivá technologie lithium-iontového akumulátoru, nastavitelná rychlost pro plnou kontrolu asnadná výměna příslušenství, díky robustnímu upínání s3/8” vnějším čtyřhranem. SKIL 3265 JA se dodává vkufříku se šestihranným adaptérem 3/8" na 1/2" asponou na opasek. Akumulátor anabíječka nejsou součástí dodávky.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
SKIL XP Pro Series
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je řada SKIL XP Pro vyvinuta pro profesionály, kteří se rozhodují chytře. Řada SKIL XP Pro představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné projekty v jakémkoli domácím prostředí.
Specifikace
| Performance Level | POKROČILÝ VÝKON |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ano |
| Прекидач са променљивом брзином | Ano |
| ЛЕД светло | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| Dve mehaničke brzine | Ne |
| Kapacitet stezne glave | 10 mm |
| Цхуцк Типе | Square |
| Neto težina bez baterije | 0.9 kg |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Product Series | XP Pro Series |
| Napon | 20 V Max |
| Брзина без оптерећења (о/мин) | 0-1500/2250/2850 |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 250 Nm |
| Akumulátorové články | Lithium-iontová |
| Maksimalan broj obrtaja | 0-2100/3400/3950 IPM |
| EAN | 4894863200174 |
| Zvučni pritisak | 88 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | 9.1 m/s² |
| Snaga zvuka | 99 dB |
Balení obsahuje
- Bezuhlíkový akumulátorový rázový utahovák SKIL 3265
- Kufr
- Šestihranný adaptér (3/8" na 1/2")
- Spona pásu
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































