Akumulátorový rázový šroubovák



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Vysoký krouticí moment pro bezpracné šroubování a odstraňování šroubů a vrutů
- Lehká a kompaktní konstrukce
- Robustní hliníková převodovka pro vyšší odolnost
- Šestihranné rychloupínací sklíčidlo (6,35 mm / ¼") pro snadnou výměnu příslušenství
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- Ukazatel LED směru otáčení pro okamžitou kontrolu správného směru chodu
- Světlo LED pro lepší náhled na obrobek a pohodlnější práci v málo osvětlených prostorech
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití
- Patentovaný praktický indikátor informuje o úrovni nabití akumulátoru
- Ergonomický design a měkká rukojeť pro optimální pohodlí a ovladatelnost
- Spona na opasek pro snadné přenášení

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Akumulátorový rázový šroubovák Lithium-Ion s vysokým krouticím momentem
Akumulátorový rázový šroubovák „20V Max“ (18V) SKIL 3210 nabízí vysoký krouticí moment pro bezpracné šroubování aodstraňování šroubů avrutů. Tento akumulátorový rázový šroubovák má kompaktní alehkou konstrukci srobustní, hliníkovou převodovkou, která zvyšuje jeho odolnost. Výměna příslušenství je snadná díky rychloupínacímu sklíčidlu sšestihrannou přípojkou. Toto všestranné nářadí skutečně nabízí vše, co potřebujete: spolehlivou technologii lithium-iontového akumulátoru, variabilní otáčky pro naprostou kontrolu nad nářadím aměkkou rukojeť pro větší pohodlí. Nářadí je navíc vybaveno praktickou kontrolkou LED chodu vpřed/vzad, takže hned poznáte, jakým směrem šroubujete. Patentovaný praktický indikátor informuje oúrovni nabití akumulátoru. Vneposlední řadě pak ergonomická konstrukce aměkká rukojeť nářadí poskytují mimořádné pohodlí při práci. SKIL 3210 GA se dodává vodolném kufříku sjedním akumulátorem „20V Max“ (18V) 2,5Ah „Keep Cool“, rychlonabíječkou, šroubovacím bitem PH2 asponou na opasek.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ne |
| Прекидач са променљивом брзином | Ano |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| LED světlo | Ano |
| Struja punjenja | 2.4 A |
| Dve mehaničke brzine | Ano |
| Kapacitet stezne glave | 6.35 mm |
| Radna sposobnost uvrtanja | 10 mm |
| Neto težina zajedno sa baterijom | 1.3 kg |
| Neto težina bez baterije | 0.9 kg |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Kapacitet akumulatora | 2.5 Ah |
| Napon | 20 V Max |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 140 Nm |
| Akumulátorové články | Lithium-iontová |
| Maksimalan broj obrtaja | 0-3200 IPM |
| EAN | 8719643002921 |
| Zvučni pritisak | 94.5 dB |
| Nivo vibracija | 14.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 105.5 dB |
| Vreme punjenja | 1.25 h |
Balení obsahuje
- Akumulátorový rázový šroubovák SKIL 3210
- Kufr
- Li-Ion akumulátor „20V Max“ (18V) 2,5Ah „KEEPCOOL™“ (1×)
- Nabíječka (3122 AA)
- Šroubovací bit PH2
- Spona pásu
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj





































