Akumulátorový reproduktor Bluetooth


- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Reproduktor Bluetooth zajišťuje prémiový zvuk, ať jste kdekoli
- Bezdrátové vysílání přes Bluetooth až do vzdálenosti 30 metrů
- Nabíjecí port USB umožňuje nabíjení elektronických zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety
- Vstup Aux-in pro připojení chytrého telefonu nebo jiných zařízení
- Kompaktní, přenosný design pro snadnou přepravu
- Zabudovaný prostor pro uložení chytrého telefonu nebo jiného zařízení
- Duální pasivní basové zdroje pro vylepšené basy

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Akumulátorový Bluetooth reproduktor s vynikajícím zvukem
SKIL 3151 „20V Max“ (18V) je praktický akumulátorový Bluetooth reproduktor. Bezdrátové přehrávání přes Bluetooth až do vzdálenosti 30metrů vkombinaci svolným pohybem bez napájecího kabelu zaručuje vynikající zvuk, ať jste kdekoli. Pro vaše pohodlí můžete kpřipojení chytrého telefonu nebo jiného zařízení kBluetooth reproduktoru použít též kabel AUX. SKIL 3151 je vybaven duálními pasivními basovými zdroji, které vylepšují basy apodtrhují již tak vysoce kvalitní zvuk. Tento reproduktor tak jednoduše přináší hudbu pro vaše uši, ať jste vkůlně, garáži, nebo dílně, ato ibez elektrické sítě. Reproduktor můžete snadno přenášet zmísta na místo, ato díky jeho kompaktnímu kufříkovému designu. Umožňuje rovněž nabíjení telefonu nebo tabletu přes nabíjecí port USB. Abyste měli zařízení stále při ruce, nabízí akumulátorový Bluetooth reproduktor vhorní části zabudovaný prostor na jeho uložení. SKIL 3151 CA se dodává skabelem AUX. Akumulátor není součástí balení.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Akumulátorové články | Lithium-iontová |
| Neto težina bez baterije | 0.8 kg |
| Bluetooth rastojanje | 30 m |
| USB izlaz | 2.1A 5V |
| Snažan zvučnik | 10 W |
| Vreme reprodukovanja muzike | 10 h |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Napon | 20 V Max |
| Vstup audiokabelu 3,5 mm | Ano |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| EAN | 8719643003614 |
| Napětí (V max.) | 20 |
Balení obsahuje
- Akumulátorový reproduktor Bluetooth SKIL 3151
- Kabel AUX
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj





































