Akumulátor „20V Max“ 2,0 Ah USB-C PWRASSIST™ a nabíječka 45W USB-C PD



- PWRCORE 20™: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- PWRASSIST™: Akumulátor je vybaven integrovaným 100W portem USB-C PD 3.0
- Integrovaný port USB-C zajišťuje obousměrné rychlé nabíjení samotného akumulátoru nebo mobilních zařízení, jako jsou telefony, tablety či notebooky
- Nabíjejte akumulátor pomocí nabíječky USB-C nebo použijte některou z nabíječek SKIL PWRCORE 20™, které jsou 100% kompatibilní
- 45W nabíječka Power Delivery: Nabíjí akumulátory SKIL kompatibilní s PWRASSIST™ USB-C i mobilní zařízení
- Včetně 1metrového kabelu USB-C na USB-C A

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™PWRASSIST™
Akumulátory SKIL nemusíte používat jen s elektrickým nářadím SKIL. Naše akumulátory PWRASSIST™ a USB adaptér PWRASSIST™ vám umožní nabíjet telefony a tablety na cestách.
Objevte PWRASSIST™

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Výkonná baterie s integrovaným portem USB-C ‘PWRASSIST™’
Nová baterie PWRASSIST™ 3143 (2,0Ah) je vybavena integrovaným 100W USB-C portem. USB-C port zajišťuje obousměrné rychlé nabíjení jak samotné baterie, tak i široké škály mobilních zařízení včetně telefonů, tabletů a dokonce i notebooků. Baterii můžete nabíjet pomocí USB-C nabíječky, ale stávající nabíječky SKIL PWRCORE 20™ jsou rovněž 100% kompatibilní. Pulzující USB-C LED indikátory poskytují jasnou zpětnou vazbu o tom, zda USB-C port právě nabíjí nebo vybíjí. Indikátor stavu baterie pohodlně ukazuje zbývající úroveň energie. Baterie je dodávána s univerzálním ochranným krytem, který lze také použít jako stojánek na telefon nebo nástěnný držák. Tato výkonná lithium-iontová baterie PWRASSIST™ 2,0Ah ‚20V Max‘ je součástí systému PWRCORE 20™ a poskytuje vysoký výkon a spolehlivost. Systém PWRCORE 20™ zahrnuje špičkovou technologii baterií a nabíječek a inovativní funkce, které nikde jinde nenajdete, například naši patentovanou technologii chlazení KEEPCOOL™, která prodlužuje dobu chodu až o 25 % a zdvojnásobuje životnost baterie. Patentovaná technologie ACTIVCELL™ zajišťuje maximální výkon a optimální ochranu baterie.
Rychlé a efektivní nabíjení pro baterie SKIL PWRASSIST™ a další mobilní zařízení
Nabíječka SKIL 3143 Power Delivery 45W má port USB-C PD 3.0, který rychle nabije baterii SKIL PWRASSIST™ 2.0Ah USB-C za pouhých 55 minut. Nejenže rychle nabíjí vaše SKIL USB-C baterie, ale také pohodlně nabíjí mobilní zařízení, jako jsou telefony a notebooky, čímž minimalizuje prostoje a maximalizuje produktivitu. Díky několika zástrčkám pro EU, UK a USA nabízí skvělou flexibilitu doma i na cestách.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Dve mehaničke brzine | Ne |
| Output Voltage | 20 V |
| Neto težina baterije | 0.39 kg |
| Max. Výstupní proud USB portu (celkový) | 100 A |
| Napon | 20 V Max |
| Kapacitet akumulatora | 2 Ah |
| Struja punjenja | 2.25 A |
| Max. nabíjecí proud | 5 A |
| EAN | 4894863202697 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ne |
| Прекидач са променљивом брзином | Ne |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Vreme punjenja | 1 h |
| напон (В) | 20 V |
Balení obsahuje
- Li-ion akumulátor SKIL 3142 USB-C PWRASSIST™ „20V Max“ 2,0 Ah stechnologií KEEPCOOL™
- Nabíječka SKIL 3141 45W USB-C Power Delivery (PD)
- 1metrový kabel USB-C na USB-C 3A
- Kryt akumulátoru
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj

































