Akumulátorová příklepová vrtačka „Brushless“



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Bezuhlíkový motor: o 51 % rychlejší, o 33 % silnější a s 10× delší výdrží
- Tři funkce: šroubování, vrtání a příklepové vrtání
- Funkce příklepu pro vrtání do zdiva
- Dva převody: vysoké otáčky pro vrtání a vysoký krouticí moment pro šroubování
- Kovové 13 mm rychloupínací sklíčidlo s jednoduchou objímkou s aretací
- Automatická aretace vřetena pro snadnou výměnu příslušenství
- 17 stupňů krouticího momentu plus 1 nastavení pro standardní vrtání a 1 pro vrtání s příklepem
- Přepínač funkce pro snadný přechod mezi šroubováním, vrtáním a vrtáním s příklepem
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- Světlo LED pro lepší náhled na obrobek a pohodlnější práci v málo osvětlených prostorech
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití
- Ergonomický design a měkká rukojeť pro optimální pohodlí a ovladatelnost
- Spona na opasek pro snadné přenášení

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™Compact brushless range
Přístup do těžko přístupných těsných prostor, práce nad hlavou nebo po delší dobu již není problém, a to díky kompaktní bezkomutátorové řadě SKIL. Tyto nástroje jsou extrémně kompaktní a nabízejí kombinaci vysokého výkonu, odolnosti a bezkonkurenčního pohodlí.
Objevte Compact brushless range

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Bezuhlíková akumulátorová lithium-iontová příklepová vrtačka se dvěma převody
„20V Max“ (18V) SKIL 3070 je bezuhlíková akumulátorová příklepová vrtačka sfunkcí příklepu. Toto nářadí je ideální na vrtání do dřeva, kovu či zdiva ana nejnáročnější šroubování. Bezuhlíkový motor je rychlejší, silnější avydrží 10krát déle než srovnatelný uhlíkový motor. 17 nastavení krouticího momentu zaručuje přesné výsledky šroubování. Díky přepínači funkce je možné snadno přecházet mezi šroubováním, vrtáním avrtáním spříklepem. Je vybavena dvěma převodovými stupni, které je možné použít jak pro rychlé, tak náročné vrtání ašroubování. Toto nářadí je vybaveno 13 mm rychloupínacím sklíčidlem sjednoduchou objímkou saretací, které brání prokluzování bitu. Automatická aretace vřetene umožňuje snadnou výměnu příslušenství. Toto všestranné nářadí skutečně nabízí vše, co potřebujete: spolehlivou technologii lithium-iontového akumulátoru, variabilní otáčky pro naprostou kontrolu nad nářadím aměkkou rukojeť pro větší pohodlí. Nářadí je navíc vybaveno praktickou kontrolkou LED chodu vpřed/vzad, takže hned poznáte, jakým směrem šroubujete. SKIL 3070 CA se dodává soboustranným šroubovacím bitem asponou na opasek.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Radna sposobnost bušenja u zidanim konstrukcijama | 13 mm |
| Podešavaje spojnice | 17 + 1 + 1 |
| Dve mehaničke brzine | Ano |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 50 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost uvrtanja | 10 mm |
| Цхуцк Типе | Metal single-sleeve keyless |
| Napon | 20 V Max |
| Брзина без оптерећења (о/мин) | 0-480/0-1800 |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 60 Nm |
| Akumulátorové články | Lithium-iontová |
| Maksimalan broj obrtaja | 0-7200/0-27000 IPM |
| Neto težina bez baterije | 1.1 kg |
| Bez četkica | Ano |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| LED světlo | Ano |
| Прекидач са променљивом брзином | Ne |
| Софт Грип | Ne |
| Прекидач за осветљење | Ne |
| ИОТ | Ne |
| Пре-лигхт | Ne |
| Лоцк-Он | Ne |
| Афтер-глов | Ne |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| EAN | 8719643001016 |
| Zvučni pritisak | 80.5 dB |
| Snaga zvuka | 91.5 dB |
| Nivo vibracija (bušenje metala) | < 2.5 m/s² |
| Nejistota hlučnosti (K) | 3 dB |
| Nejistota vibrací (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija (udarno bušenje betona) | 9.1 m/s² |
Balení obsahuje
- Bezuhlíková akumulátorová příklepová vrtačka SKIL3070
- Oboustranný šroubovací bit
- Spona pásu
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj









































