Akumulátorová vrtačka „Brushless“



- „PWRCORE 20™“: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Bezuhlíkový motor: o 15 % rychlejší, o 40 % silnější a s 10× delší výdrží
- Dva převody: vysoké otáčky pro vrtání a vysoký krouticí moment pro šroubování
- Kovové 13 mm rychloupínací sklíčidlo s jednoduchou objímkou
- Automatická aretace vřetena pro snadnou výměnu příslušenství
- 17 stupňů krouticího momentu pro přesné šroubování s možností úplného uzamknutí pro vrtání
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- Světlo LED pro lepší náhled na obrobek a pohodlnější práci v málo osvětlených prostorech
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití
- Patentovaný praktický indikátor informuje o úrovni nabití akumulátoru
- Ergonomický design a měkká rukojeť pro optimální pohodlí a ovladatelnost
- Spona na opasek pro snadné přenášení

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™Compact brushless range
Přístup do těžko přístupných těsných prostor, práce nad hlavou nebo po delší dobu již není problém, a to díky kompaktní bezkomutátorové řadě SKIL. Tyto nástroje jsou extrémně kompaktní a nabízejí kombinaci vysokého výkonu, odolnosti a bezkonkurenčního pohodlí.
Objevte Compact brushless range

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Akumulátorová vrtačka „20V Max“ (18V) SKIL3060 je dostatečně výkonná, aby vyhověla všem vašim potřebám při nejnáročnějším šroubování ivrtání do dřeva akovu. Bezuhlíkový motor je rychlejší, silnější avydrží 10krát déle než srovnatelný uhlíkový motor. Je vybavena dvěma převodovými stupni, které je možné použít jak pro rychlé vrtání, tak pro náročné šroubování. Nastavení krouticího momentu 17+1 zajišťuje přesné výsledky se 17možnostmi nastavení šroubování ajedno další nastavení pro vrtání. Příslušenství můžete vyměňovat pohodlně díky kovovému 13 mm rychloupínacímu sklíčidlu sjednoduchou objímkou aautomatickou aretací vřetene. Toto všestranné nářadí skutečně nabízí vše, co potřebujete: spolehlivou technologii lithium-iontového akumulátoru, variabilní otáčky pro naprostou kontrolu nad nářadím aměkkou rukojeť pro větší pohodlí. Vneposlední řadě pak ergonomická konstrukce aměkká rukojeť nářadí poskytují mimořádné pohodlí při práci. SKIL 3060 AA se dodává sjedním akumulátorem „20V Max“ (18V) 2,0 Ah „Keep Cool“, rychlonabíječkou, oboustranným šroubovacím bitem asponou na opasek.
„PWRCORE 20™“: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém „PWRCORE20™“ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru „KEEPCOOL™“, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie „ACTIVCELL™“ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky „PWRCORE20™“ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady „PWRCORE20™“ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Radna sposobnost uvrtanja | 10 mm |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 50 mm |
| Dve mehaničke brzine | Ano |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 60 Nm |
| Napon | 20 V Max |
| Akumulátorové články | Lithium-iontová |
| Kapacitet akumulatora | 2.0Ah Ah |
| Neto težina bez baterije | 1 kg |
| Struja punjenja | 2.4 A |
| EAN | 8719643003201 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ano |
| Прекидач са променљивом брзином | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| LED světlo | Ano |
| Zvučni pritisak | 78 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 5 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | < 2.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 89 dB |
| Vreme punjenja | 1 h |
Balení obsahuje
- Bezuhlíková akumulátorová vrtačka SKIL3060
- Li-Ion akumulátor „20V Max“ (18V) 2,0Ah „KEEPCOOL™“
- Nabíječka (3122 AA)
- Oboustranný šroubovací bit
- Spona pásu
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj






































