Akumulátorová příklepová vrtačka



- Tři funkce: šroubování, vrtání a příklepové vrtání
- Funkce příklepu pro vrtání do zdiva
- Dva převody: vysoké otáčky pro vrtání a vysoký krouticí moment pro šroubování
- 13 mm rychloupínací sklíčidlo s jednoduchou objímkou
- Automatická aretace vřetena pro snadnou výměnu příslušenství
- 17 stupňů krouticího momentu plus 1 nastavení pro standardní vrtání a 1 pro vrtání s příklepem
- Přepínač funkce pro snadný přechod mezi šroubováním, vrtáním a vrtáním s příklepem
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- Ukazatel LED směru otáčení pro okamžitou kontrolu správného směru chodu
- Světlo LED pro lepší náhled na obrobek a pohodlnější práci v málo osvětlených prostorech
- Lithium-iontová technologie: žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy připravené k použití
- Patentovaný praktický indikátor informuje o úrovni nabití akumulátoru
- Ergonomický design a měkká rukojeť pro optimální pohodlí a ovladatelnost

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Dvoustupňová příklepová vrtačka s lithium-iontovým akumulátorem
Akumulátorová příklepová vrtačka „20V Max“ (18V) SKIL 3018 sfunkcí příklepu je ideální na vrtání do dřeva, kovu či zdiva ina nejnáročnější šroubování. 17 nastavení krouticího momentu zaručuje přesné výsledky šroubování. Díky přepínači funkce je možné snadno přecházet mezi šroubováním, vrtáním avrtáním spříklepem. Je vybavena dvěma převodovými stupni, které je možné použít jak pro rychlé, tak náročné vrtání ašroubování. Toto nářadí je vybaveno 13 mm rychloupínacím sklíčidlem sjednoduchou objímkou saretací, které brání prokluzování bitu. Automatická aretace vřetene umožňuje snadnou výměnu příslušenství. Toto všestranné nářadí skutečně nabízí vše, co potřebujete: spolehlivou technologii lithium-iontového akumulátoru, variabilní otáčky pro naprostou kontrolu nad nářadím aměkkou rukojeť pro větší pohodlí. Nářadí je navíc vybaveno praktickou kontrolkou LED chodu vpřed/vzad, takže hned poznáte, jakým směrem šroubujete. Vneposlední řadě pak ergonomická konstrukce aměkká rukojeť nářadí poskytují mimořádné pohodlí při práci. Patentovaný praktický indikátor informuje oúrovni nabití akumulátoru. SKIL 3018 HF se dodává s oboustranným šroubovacím bitem, klipem na opasek a 2× akumulátorem 2,0 Ah.
PWRCORE 20™: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém PWRCORE 20™ se skládá ze špičkové technologie akumulátorů a nabíječek a inovativních funkcí, které nikde jinde nenajdete. Patentovaná technologie ACTIVCELL™ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky PWRCORE20™ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady PWRCORE20™ pro dokonalou flexibilitu.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Broj pakovanja baterije | 2 |
| Radna sposobnost bušenja u zidanim konstrukcijama | 13 mm |
| Dve mehaničke brzine | Ano |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 40 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost uvrtanja | 8 mm |
| Kapacitet akumulatora | 2.0 Ah |
| Napon | 20 V Max |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 55 Nm |
| Maksimalan broj obrtaja | 21750 IPM |
| напон (В) | 18 V |
| Neto težina zajedno sa baterijom | 1.4 kg |
| Neto težina bez baterije | 1 kg |
| Bez četkica | Ano |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| ЛЕД светло | Ano |
| Прекидач са променљивом брзином | Ne |
| Софт Грип | Ne |
| Прекидач за осветљење | Ne |
| ИОТ | Ne |
| Пре-лигхт | Ne |
| Лоцк-Он | Ne |
| Афтер-глов | Ne |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| EAN | 4894863202345 |
| Zvučni pritisak | 82.7 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 93.7 dB |
| Nivo vibracija (bušenje metala) | 1.6 m/s² |
| Nivo vibracija (udarno bušenje betona) | 7.9 m/s² |
Balení obsahuje
- Akumulátorová příklepová vrtačka SKIL3018
- Akumulátor Li-Ion „20V Max“ (18V) 2,0Ah (2×)
- Nabíječka 1,0 A (1×)
- Kufr
- Oboustranný šroubovací bit
- Spona na opasek
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj

































