Akumulátorový vrtací šroubovák

- Výkonná „16V Max“ (14,4 V) akumulátorová vrtačka na všechny kutilské práce
- Lithium-iontová technologie: bez paměťového efektu, bez samovybíjení, vždy připraven k použití
- 17 polohová spojka VariTorque pro přesné šroubování s polohou úplného uzamknutí pro vrtání
- Nastavitelná rychlost umožňuje šetrný rozběh a za všech okolností plnou ovladatelnost nástroje
- 10 mm rychloupínací sklíčidlo, s dvojitou objímkou, pro snadnou a rychlou výměnu příslušenství
- Elektronická brzda zabraňuje ztržení závitů a umožňuje rychlejší a efektivnější práci
- Kompaktní a lehká konstrukce pro pohodlnou práci
- Bodové světlo pro lepší náhled na obrobek a pohodlnější práci v málo osvětlených prostorech
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s měkkou pryžovou tlumicí vložkou Softgrip zaručuje pohodlnou práci
Popis produktu
Výkon, všestrannost a spolehlivost lithium-iontové technologie
Akumulátorová vrtačka „16V Max“ (14,4V) SKIL 2430 má vše potřebné ke šroubování avrtání do dřeva akovu. Nastavení spojky 17+1 VariTorque zajišťuje přesné výsledky s17možnostmi nastavení šroubování ajedno další nastavení pro vrtání. SKIL 2430 je vybavena 10mm rychloupínacím sklíčidlem pro snadnou výměnu příslušenství. Jako celek nabízí toto univerzální nářadí skutečně vše, co potřebujete: spolehlivou lithium-iontovou technologii pro optimalizovanou životnost akumulátoru, nastavitelnou rychlost aelektronickou brzdu pro plnou kontrolu nad nářadím aLED bodové světlo, které zajišťuje dobrou viditelnost při práci. Spolu stouto akumulátorovou vrtačkou se dodává dvoustranný bit pro šroubovák.
Životnost akumulátoru chráněná elektronikou
Tento nástroj je vybaven lithium-iontovými bateriemi. To znamená baterie bez paměťového efektu abez samovybíjení, vždy připravené kpoužití! Baterie nepřichází oenergii ani při dlouhém čekání ve skladu. Elektronika chrání lithium-iontový akumulátor před přetížením, přehřátím ahlubokým vybitím azajišťuje optimalizovanou životnost akumulátoru.
Šikovné vlastnosti umožňující pohodlnou práci
Tato akumulátorová vrtačka má nastavitelnou rychlost, což umožňuje postupný náběh azabraňuje poškození obrobku vdůsledku příliš hluboko zaražených šroubů. Elektronická brzda zabraňuje ztržení závitů aumožňuje rychlejší aefektivnější práci. Bodové LED osvětlení zajišťuje při práci dobrou viditelnost.
Specifikace
| Performance Level | SPOLEHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Podešavaje spojnice | 17 + 1 |
| Radna sposobnost uvrtanja | 8 mm |
| Kapacitet stezne glave | 10 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 8 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 25 mm |
| Dve mehaničke brzine | Ano |
| Tip glave | Double-sleeve keyless |
| Napon | 14.4 V |
| Maksimalni obrtni momenat čvrstog spoja | 33 Nm |
| Volnoběžné otáčky | 0-700 |
| Napon / frekvencija (punjač) | 220-240V/50-60Hz |
| Ćelije akumulatora | Li-Ion |
| Kapacitet akumulatora | 1.5 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Neto težina zajedno sa baterijom | 1.2 kg |
| EAN | 8710364079322 |
| Bez četkica | Ne |
| Prekidač za podešavanje brzine | Ano |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| LED světlo | Ano |
| Zvučni pritisak | < 70 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Nivo vibracija | < 2.5 m/s² |
| Vreme punjenja | 5 h |
Balení obsahuje
- Akumulátorový vrtací šroubovák SKIL 2430
- Nabíječka
- 1× akumulátor Li-Ion „16V Max“ (14,4 V) 1,5 Ah
- Oboustranný šroubovací bit
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































