1928 AA
Laserový dálkoměr
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 110.46ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Ideální laserový dálkoměr na přesné a rychlé měření vzdálenosti a plochy
- Přesné měření až do 25 metrů
- Režim průběžného měření automaticky upravuje vzdálenost na displeji, když přístrojem pohybujete blíže nebo dále od cíle
- Výpočet plochy je velmi snadný díky režimu měření plochy
- Velký podsvícený displej pro snadné odečítání naměřených hodnot
- Paměť až na 2 měření
- Snadno se vejde do kapsy díky kompaktní velikosti
- Rukojeť s měkkou gumovou tlumicí vložkou pro příjemnou manipulaci a ochranu laserového dálkoměru
- Snadné použití díky jednoduchému uživatelskému rozhraní
Popis produktu
Přesné a rychlé měření
Laserový dálkoměr SKIL 1928 se pyšní velkým provozním dosahem až 25metrů aje ideální pro přesné arychlé měření vzdálenosti aplochy. Nářadí nabízí různé režimy, které lze používat kměření vzdálenosti, plochy aprůběžnému měření. Vaše pohodlí zajišťuje možnost ukládání azobrazení až 2měření. Díky kompaktní konstrukci, měkké rukojeti, jednoduchému uživatelskému rozhraní avelkému podsvícenému displeji je SKIL 1928 ideálním řešení pro vaše měřicí práce. SKIL 1928 AA se dodává sřemínkem na zápěstí advěma bateriemi AAA.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Vreme merenja | <1 s |
| Preciznost merenja (tipična) | ± 3 mm |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Merni opseg | 25 m |
| Temperatura skladištenja | -20°C - +70 °C |
| Napajanje | 2x 1.5V AAA |
| Radna temperatura | 0°C - 40 °C |
| Tip lasera | 635 nm |
| Kategorija lasera | 2 |
| EAN | 8719643004390 |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
Balení obsahuje
- Laserový dálkoměr SKIL 1928
- Poutko na zápěstí
- Baterie AAA (2×)
- Návod k použití
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 5.25ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Dostupné dokumenty pro tento nástroj

































