Stolní bruska

- Výkonný 400W bezuhlíkový motor pro optimální výkon
- Velké brusné kotouče 150 mm pro řadu aplikací
- Flexibilní kontrolka pro optimální viditelnost, i za špatného osvětlení
- Celokovové kryty a plášť
- Klidné spouštění umožňuje přesné ovládání
- Nastavitelné průhledné ochranné oční štíty chránící proti jiskrám
- Integrovaná lupa pro detailní práci
- Stabilní nastavitelné podložky nástrojů
- Gumové nohy pro stabilitu
- Spínač s protiprachovou manžetou
Popis produktu
Velmi výkonná stolní bruska 150 mm
Stolní bruska SKIL 1355 je určena na výkonné aprecizní brusné práce. Bezuhlíkový 400W motor zaručuje optimální výsledky ostření. Díky velkým 150mm brusným kotoučům je bruska vhodná na různé druhy prací. Nářadí se pyšní celokovovým pláštěm akryty apryžovými nožkami pro stabilitu. Kromě toho má bruska nastavitelné průhledné štíty na ochranu očí před jiskrami aintegrované zvětšovací sklíčko na precizní práci. Práci pod kontrolou zajišťuje rovněž pozvolný rozběh. Špatné osvětlení vdílně? Žádný problém! Flexibilní světlo LED poskytuje optimální nasvícení obrobku. Bruska je vybavena stabilním nastavitelným podstavcem aprachotěsným vypínačem. SKIL 1355 AA se dodává sbrusnými kotouči 2 × 150mm (zrnitost 36 a60), krytem na ochranu očí anastavitelným podstavcem.
Specifikace
| Performance Level | VYSOKÝ VÝKON |
|---|---|
| Ø diska | 150 mm |
| Napájení | 400 W |
| Šířka disku | 20 mm |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Velikost disku | 150 mm |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Ø upínací trn | 12.7 mm |
| EAN | 8719643005625 |
| Zvučni pritisak | 81.5 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Snaga zvuka | 90.5 dB |
Balení obsahuje
- Stolní bruska SKIL 1355
- 2× brusné kotouče 150 mm (zrnitost 36 a 60)
- Ochranné oční štíty
- Nastavitelné podložky nástrojů
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj

































