Stolní pila

- Výkonná stolní pila 2 000 W pro rychlé a hluboké řezy
- Klidné spouštění zaručuje postupné dosažení maximální rychlosti a zabraňuje zpětnému rázu
- Kolejnice s ozubenými koly pro rychlé a přesné nastavení dorazu
- Rozšíření stolu doleva, doprava a dozadu
- Stojan se pohodlně přemění na přepravní vozík
- Velká 30cm kola pro snadnou přepravu
- Rychlé a snadné nastavení dorazu 2 v 1
- Bezklíčové jemné nastavení rovnoběžnosti kotouče a paralelního dorazu
- Rychlé a snadné nastavení výšky kotouče
- Pokosové řezání až do 47°
- Pohodlné ukládání dodaného příslušenství na nářadí


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Popis produktu
Přesná a výkonná stolní pila s průměrem 254 mm na pojízdném stojanu.
Stolní kotoučová pila 1343 s kotoučem o průměru 254 mm je součástí řady SKIL XP Pro. Tyto nástroje poskytují výjimečný výkon pro náročné projekty a jsou vyvinuty pro profesionály, kteří činí chytrá rozhodnutí. Stolní pila SKIL 1343 má mimořádně výkonný motor o výkonu 2000 W, který si poradí i s nejnáročnějšími úkoly, s maximální hloubkou řezu až 90 mm. Hřebenový a pastorkový systém umožňuje rychlé a velmi přesné nastavení vodítka. Pracovní stůl lze rozšířit na všechny strany pro práci s téměř jakýmkoli obrobkem. Standardně je dodávána se stabilním stojanem, který se rychle skládá do praktického vozíku s velkými 30cm koly pro snadnou přepravu na jakékoli pracoviště.
Nejlepší výsledky; výjimečně přesné nastavení dorazu, výšky řezu a úhlů.
Model 1343 je vybaven multifunkčním rychlodorazem, který lze z úzkého vodítka pro těsné řezy přeměnit na prodloužení stolu pro podepření a vedení velkých obrobků až do délky 82 cm na pravé straně pilového kotouče. Robustní ozubený systém zajišťuje rychlé a velmi přesné nastavení dorazu. Stolová deska je také prodloužena jak na levé straně, tak i na zadní straně.
Nastavení výšky pilového kotouče se provádí velmi snadno pomocí velkého knoflíku. Úhly zkosení lze nastavit bez použití nářadí v rozsahu od −2° do 47°. Další možnost jemného doladění zajišťuje, že pilový kotouč a vodicí lišta zůstávají vždy dokonale rovnoběžné.
Snadné sestavení a přeprava.
Stolní pilu 1343 lze rychle a bez použití nástrojů namontovat nebo demontovat ze stabilního stojanu. Samotný stojan lze snadno přeměnit na vozík a díky velkým 30cm kolečkům můžete pilu snadno přepravovat na pracoviště.
Připraveno k akci; dodává se včetně veškerého příslušenství.
Stolní pila 1343 se dodává s pojízdným stojanem, adaptérem na vysavač, úhlovou trubicí pro odsávání prachu, pokosovým měřidlem, přítlačnou tyčí, dvěma klíči a pilovým kotoučem o průměru 254 mm se 48 zuby z tvrdokovu pro vynikající výsledky.
SKIL XP Pro Series
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je řada SKIL XP Pro vyvinuta pro profesionály, kteří se rozhodují chytře. Řada SKIL XP Pro představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné projekty v jakémkoli domácím prostředí.
Specifikace
| Performance Level | POKROČILÝ VÝKON |
|---|---|
| Průměr upínacího otvoru listu | 30 mm |
| Průměr listu | 254 mm |
| Max. hloubka řezu – zkosení 0° | 90 mm |
| Max. hloubka řezu – zkosení 45° | 63 mm |
| EAN | 4894863202505 |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| напон (В) | 220-240 V |
| Пречник рупе за сечиво (мм) | 30 |
| Пречник сечива (мм) | 254 |
| Дужина стола (мм) | 730 |
| Ширина стола (мм) | 564 |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Product Series | XP Pro Series |
| Napájení | 2000 W |
| Rychlost bez zátěže | 0-4500 |
| Frekvence | 50-60 hz |
Balení obsahuje
- Stolní pila SKIL 1343
- Pojízdný stojan s 30cm kolečky
- Paralelní doraz 2v1
- Pokosový doraz
- 254 mm pilový kotouč sbřitovými destičkami ze slinutého karbidu 48T
- Štípací nůž skrytem čepele
- Štípací nůž bez krytu čepele
- Posouvací lišta
- Potrubí odsávání prachu
- Adaptér pro vysavač
- 2 klíče
- Šestihranný klíč
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj

































