Stolní pila

- 210mm stolní pila s výkonným 2 000W motorem pro rychlé a hladké řezání
- Díky liště s ozubenými koly je seřízení dorazu rychlé, hladké a přesné
- Paralelní doraz 2 v 1 lze rovněž používat jako rozšíření stolu a přestavět na podélné řezání
- Přesné seřízení souběžnosti bez klíčů
- Rychlé nastavení výšky kotouče
- Plynule nastavitelné úhly zkosení při řezání (-2°–47° max.)
- Ochrana proti opětovnému spuštění brání náhodnému spuštění po vypnutí napájení
- Jednoduchá přeprava s rukojetí pro přenášení a velmi kompaktní skladování
- Úložný prostor příslušenství na nářadí pro paralelní doraz, pokosový doraz, posouvací lištu, kryt kotouče a klíče
- Čisté pracovní podmínky: směrujte odvod pilin pomocí koncentrátoru prachu
- Adaptér vysavače pro minimální úroveň prachu


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Popis produktu
Přesná, kompaktní stolní pila 210 mm
Stolní kotoučová pila 1330 s kotoučem o průměru 210 mm je součástí řady SKIL XP Pro. Tyto nástroje poskytují výjimečný výkon pro náročné projekty a jsou vyvinuty pro profesionály, kteří činí chytrá rozhodnutí. Stolní pila SKIL 1330 má výkonný motor 2000 W pro snadné řezání do hloubky až 63 mm. Robustní hřebenový a pastorkový systém zajišťuje rychlé a mimořádně přesné nastavení vodítka.
Nejlepší výsledky; obzvláště přesné nastavení dorazu, výšky řezání a sklonu
Model 1330 je vybaven multifunkčním rychlým dorazem, který lze přeměnit na prodloužení stolu pro podporu avedení dlouhých obrobků až do 62cm na pravé straně pilového kotouče. Robustní ozubený systém zaručuje rychlé avelmi přesné nastavení dorazu. Seřízení výšky kotouče je velmi snadné, jednoduchým otočením velkým knoflíkem. Dodatečná možnost jemného nastavení pilového kotouče bez klíče zajišťuje, že pilový kotouč adoraz zůstávají vždy přesně rovnoběžné. Úhel zkosení lze nastavit bez klíče vrozmezí 0° až 45°.
Nejlepší výsledky; obzvláště přesné nastavení dorazu, výšky řezání a sklonu
Stolní pila 1330 se dodává sadaptérem pro vysavač, pokosovým dorazem, přítlačnou tyčí, dvěma klíči apilovým kotoučem oprůměru 210mm s24zuby skarbidovými hroty pro vynikající výsledky.
SKIL XP Pro Series
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je řada SKIL XP Pro vyvinuta pro profesionály, kteří se rozhodují chytře. Řada SKIL XP Pro představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné projekty v jakémkoli domácím prostředí.
Specifikace
| Performance Level | POKROČILÝ VÝKON |
|---|---|
| Průměr upínacího otvoru listu | 30 mm |
| Průměr listu | 210 mm |
| Max. hloubka řezu – zkosení 0° | 63.5 mm |
| Max. hloubka řezu – zkosení 45° | 45 mm |
| Max. paralelní doraz vlevo od listu | 305 mm |
| Max. paralelní doraz vpravo od listu | 622 mm |
| EAN | 4894863201959 |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| напон (В) | 220-240 V |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Product Series | XP Pro Series |
| Napájení | 2000 W |
| Frekvence | 50-60 hz |
Balení obsahuje
- Stolní pila SKIL 1330
- Paralelní doraz 2v1
- Pokosový doraz
- 210mm pilový kotouč sbřitovými destičkami ze slinutého karbidu 24T
- Štípací nůž skrytem čepele
- Štípací nůž bez krytu čepele
- Posouvací lišta
- Potrubí odsávání prachu
- Adaptér pro vysavač
- 2 klíče
- Šestihranný klíč
- Návod kpoužití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj

































