Posuvná pokosová pila

- Výkonný 2 000 W motor zvládne i nejnáročnější řezání
- Systém dvojího zkosení; není třeba otáčet obrobek, rychlé a nanejvýš přesné řezání
- Rychloupínací systém, pro pohodlné a rychlé upevnění obrobku
- Laserový indikátor řezné čáry
- Posuvný systém umožňuje šířku řezu až 300 mm a hloubku řezu 90 mm
- Možnost mimořádně velkých pokosových řezů v rozsahu 50° až 50° (L/P)
- Plynule nastavitelné úhly pokosových řezů a pozitivní dorazy vlevo + vpravo (0°, 15°, 22,5°, 31,6°, 45°)
- Odolná konstrukce s kuličkovými ložisky, šnekovými převody a hliníkovým řezacím stolem
- Funkce řezání drážek
- Integrovaná rukojeť pro snadné přenášení
- Aretace vřetena umožňuje snadnou výměnu kotouče


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Popis produktu
Výkonná 254 mm posuvná pokosová pila s funkcí dvojitého zkosení pro ty nejnáročnější projekty
Pokosová pila s posuvem 1320 s kotoučem o průměru 254 mm je součástí řady SKIL XP Pro. Tyto nástroje poskytují výjimečný výkon pro náročné projekty a jsou vyvinuty pro profesionály, kteří činí chytrá rozhodnutí. Posuvná pokosová pila SKIL 1320 je vybavena mimořádně výkonným motorem o výkonu 2000 W, který si snadno poradí i s nejnáročnějšími úkoly, včetně maximální kapacity řezu 90x300 mm. Funkce dvojitého náklonu znamená, že obrobek často není nutné otáčet.
Plná funkcí, které usnadňují řezání více než kdy dříve
Upnutí obrobku je hračka díky jedinečnému rychloupínacímu systému, jelikož je mnohem rychlejší než běžné upínací systémy. Úhel řezání je možné nastavit zcela snadno pro přesné pokosové azkosené řezy apředem nastavené dorazy zajišťují snadné seřízení podle nejčastěji používaných úhlů. Pila 1320 se rovněž dodává svelkokapacitním sáčkem na prach aintegrovanou přípojkou na vysavač vhliníkovém krytu.
Snadná práce a přeprava
Prodloužení stolu nabízí plný náklon aumožňuje stabilní umístění delších obrobků aelektricky poháněný laser jasně vyznačuje linii řezu. Součástí je navíc madlo pro snadné přenášení. Model 1320 AA se dodává s254 mm pilovým kotoučem se 48zuby sbřitovými destičkami, extra jemným pro vynikající výsledky.
SKIL XP Pro Series
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je řada SKIL XP Pro vyvinuta pro profesionály, kteří se rozhodují chytře. Řada SKIL XP Pro představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné projekty v jakémkoli domácím prostředí.
Specifikace
| Performance Level | POKROČILÝ VÝKON |
|---|---|
| Průměr upínacího otvoru listu | 30 mm |
| Průměr listu | 254 mm |
| Řezná kapacita při 0° pokosu / 0° zkosení | 300 × 90 mm |
| Řezná kapacita při pokosu 0° / levém zkosení 45° | 300 x 40 mm |
| Řezná kapacita při pravém a levém pokosu 45° / zkosení 0° | 210 x 90 mm |
| Řezná kapacita při pokosu 0° / pravém zkosení 45° | 300 x 25 mm |
| EAN | 8719643004567 |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Napon | 220-240 V |
| Max. úhel zkosení | 45 (П), 48 (Л) ° |
| Max. pokosový úhel | 50 (S), 50 (L) ° |
| Napájení | 2000 W |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Product Series | XP Pro Series |
| Rychlost bez zátěže | 5000 |
| Frekvence | 50-60 hz |
Balení obsahuje
- Posuvná pokosová pila SKIL 1320
- Rozšíření stolu
- Svorka na obrobek
- 254 mm pilový kotouč s břitovými destičkami ze slinutého karbidu 48T
- Prachový sáček
- Šestihranný klíč
- Návod k použití
Dostupné dokumenty pro tento nástroj
































