Pásová bruska

- Vysoká rychlost brusného pásu zajišťuje rychlý úběr materiálu
- Automatická regulace stopy brusného pásu zabraňuje jeho vysmeknutí z nástroje
- Kompaktní a ergonomický tvar zaručuje dokonalé uchopení nástroje při obouručním ovládání
- Integrované odsávání pilin a velký lapač prachu pro čistší práci
- Snadná výměna brusného pásu pomocí systému „Clic“
- Měkká rukojeť umožňující pohodlnou dlouhodobou práci
- Velké tlačítko blokování trvalého chodu na horní straně nástroje
Popis produktu
Jde o ideální nástroj k náročnému broušení
Pásová bruska Skil1210 přestavuje ideální nástroj krychlému apohodlnému broušení velkých ploch. Bruska se velmi snadno používá díky systému „ABC“ (automatická regulace stopy brusného pásu), metodě „Clic“ pro výměnu brusného pásu bez nástrojů ataké kompaktnímu alehkému provedení. Výkonný motor ovýkonu 650W avysoká rychlost brusného pásu 300m/min znamenají, že jde ovýjimečný nástroj pro rychlé broušení. Je ideální pro náročné práce, jako je broušení dveří adesek před obnovou nátěru. Tato pásová bruska je opatřena brusným pásem aprachovým sáčkem, takže je možné ihned zahájit práci.
Vysoký výkon
Manuální nastavování brusného pásu během práce již není nutné díky systému 1210 „ABC“. Ten udržuje brusný pás dokonale vyrovnaný azabraňuje vyběhnutí pásu znástroje nebo naopak jeho zanoření do nástroje. Systém „Clic“ usnadňuje výměnu brusného pásu. Kvýměně stačí zmáčknout páku.
Šikovné vlastnosti umožňující pohodlnou práci
Pro zvýšení čistoty je bruska opatřena vestavěným systémem na ukládání prachu se šikovným prachovým sáčkem. Tlačítko blokování pro trvalý chod umístěné na horní ploše umožňuje nepřerušovanou práci.
Specifikace
| Performance Level | SPOLEHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Ulaz | 650 W |
| Brusna površina | 76 x 130 mm mm |
| Dimenzije trake | 76 x 457 mm mm |
| Brzina trake | 300 m/min |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| EAN | 8710364041213 |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Zvučni pritisak | 87 dB |
| Nivo vibracija | 2.1 m/s² |
| Snaga zvuka | 98 dB |
| Nepouzdanost (K) | 3 dB |
Balení obsahuje
- Prachový sáček
- 1 brusný pás
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































