1020 AA
Příklepová vrtačka
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 114.96ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Kompaktní příklepová vrtačka s pohodlnou konstrukcí
- 13 mm sklíčidlo bez klíče s dvojitou objímkou pro snadnou výměnu příslušenství
- Ideální nástroj pro všechny druhy vrtání v domácnosti i venku
- Vysoká frekvence příklepu pro rychlé a snadné vrtání do zdiva
- Možnost vypnutí příklepu pro běžné vrtání a šroubování
- Přepínač směru otáčení pro vrtání
- Přepínač proměnných otáček s tlačítkem s aretací pro nepřetržitou práci
- Knoflíkový volič rychlosti na předvolbu otáček pro optimální výkonnost u každé aplikace
- Plynule nastavitelná boční rukojeť umožňující držení oběma rukama
- Snadno nastavitelný hloubkový doraz umožňující nastavení hloubky při vrtání slepých otvorů
Popis produktu
Všestranná příklepová vrtačka pro vrtání do dřeva, kovu a zdiva
Příklepová 550 W vrtačka SKIL1020 je ideálním nástrojem pro vrtání adalší práce vdomácnosti ivenku. Příklepový mechanismus pro vrtání do zdiva je možné vypnout pro účely běžného vrtání ašroubování. Nastavitelná rychlost spředvolbou rychlosti zvyšuje všestrannost astupeň kontroly. Spínač je možné zablokovat ve spuštěné poloze, aby se usnadnilo nepřerušované vrtání nebo šroubování. Tato příklepová vrtačka je opatřena zdvojeným rychloupínacím sklíčidlem 13mm pro snadnou arychlou výměnu příslušenství. Postranní rukojeť poslouží na pohodlné obouruční ovládání ahloubkový doraz na nastavení hloubky vrtání při vrtání naslepo.
Specifikace
| Performance Level | SPOLEHLIVÝ VÝKON |
|---|---|
| Прекидач са променљивом брзином | Ano |
| Warranty | 3 roky záruky pro domácí použití |
| Maksimalan broj obrtaja | 0-43200 IPM |
| Брзина без оптерећења (о/мин) | 0-2700 |
| Napětí/frekvence | 220-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 550 W |
| Цхуцк Типе | Double-sleeve keyless |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u čeliku | 13 mm |
| Radna sposobnost bušenja u drvetu | 35 mm |
| Zdroj energie | Střídavý proud |
| Radna sposobnost bušenja u zidanim konstrukcijama | 16 mm |
| EAN | 8710364078073 |
| Zvučni pritisak | 97 dB |
| Nepouzdanost jačine buke (K) | 3 dB |
| Nepouzdanost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 108 dB |
| Nivo vibracija (bušenje metala) | 4.1 m/s² |
| Nivo vibracija (udarno bušenje betona) | 9.0 m/s² |
Balení obsahuje
- Příklepová vrtačka SKIL 1020
- Boční rukojeť
- Hloubkový doraz
- Návod k použití
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.3ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































