Řetězová pila




- Digitální bezkartáčový motor: 'o 50 % více výkonu¹, o 45 % rychlejší¹ a 10× delší životnost
- 35 cm vysoce kvalitní řetěz a lišta Oregon pro řezání velkých polen a větví
- Automatické mazání řetězu pro stálý výkon a menší údržbu
- Snadná výměna a nastavení řetězu bez použití dalších nástrojů
- Systém rychlého zastavení a brzda proti zpětnému rázu pro bezpečný provoz
- Ergonomický design s pohodlným úchopem pro snadné vodorovné řezání
- Vysoká účinnost a výkon s rychlostí řetězu 12 m/s; navrženo pro nejnáročnější úkoly
- Tato pila dosahuje pozoruhodného počtu 145 řezů s 4,0Ah lithium-iontovou baterií a dřevem o rozměrech 10 x 10 cm
- Design 'Easy Storage' pro úsporné a přehledné uložení nástroje

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Bezuhlíková akumulátorová 35 cm řetězová pila
Akumulátorová řetězová pila 20V Max 0541 s délkou lišty 35 cm je součástí řady SKIL XP, rozsáhlého programu zahradní techniky vyvinutého pro uživatele, kteří činí chytrá rozhodnutí. Stejně jako všechny ostatní akumulátorové nástroje SKIL 20V je napájena špičkovou technologií baterií PWRCORE 20™. Bezuhlíková akumulátorová řetězová pila SKIL 0541 je ideálním řešením pro rychlé a efektivní řezání kmenů, větví a dřevěných trámů. Poskytuje výkon 40V Max při použití dvou baterií 20V Max. Bezuhlíkový motor je rychlejší, výkonnější a vydrží až 10krát déle než srovnatelný uhlíkový motor. V kombinaci s dlouhou 35 cm lištou a vysokou rychlostí řetězu zvládnete práci snadno. Napnutí řetězu lze upravit během několika okamžiků bez potřeby nářadí a mazání řetězu probíhá automaticky. Tyto funkce šetřící čas vám umožní soustředit se více na samotnou práci. Řetěz se zastaví téměř okamžitě po uvolnění spínače nebo při aktivaci brzdy zpětného rázu během řezání. Díky exkluzivnímu designu Easy Storage od SKIL zabírá nástroj při skladování minimum místa.
PWRCORE 20™ branchenführende Akkutechnologie zur Energieversorgung aller SKIL «20V Max»-Werkzeuge
Das PWRCORE 20™-System besteht aus branchenführender, fortschrittlicher Akku- und Ladetechnologie sowie innovativen Funktionen, die Sie nirgendwo anders finden, wie unserer patentierten KEEPCOOL™-Akkukühltechnologie, die die Laufzeit um bis zu 25 % verlängert und die Akkulebensdauer verdoppelt. Die patentierte ACTIVCELL™-Technologie sorgt für maximale Leistung und optimalen Akkuschutz. PWRCORE 20™ Akkus und Ladegeräte sind zu 100 % kompatibel und austauschbar mit allen SKIL PWRCORE 20™ Elektro- und Gartengeräten für ultimative Flexibilität.
SKIL XP
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je SKIL XP vyvinuta pro zahradníky, kteří se rozhodují chytře. SKIL XP představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné zahradnické projekty.
Specifikace
| Performance Level | VÝJIMEČNÝ VÝKON |
|---|---|
| Kapacitet akumulatora | 4.0 Ah |
| напон (В) | 20 V |
| Napon | 2x20 V Max |
| Neto težina bez baterije | 3.8 kg |
| Дужина сечива (цм) | 35 cm |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Product Series | XP |
| Brzina lanca | 12 m/s |
| Debljina pogonske linije | 1.1 mm |
| Rezervoar za ulje | 150 ml |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ano |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| Индикатор нивоа батерије | Ano |
| EAN | 4894863203762 |
| Zvučni pritisak | 100.6 dB |
| Snaga zvuka | 80.6 dB |
Balení obsahuje
- Řetězová pila SKIL 0541
- 2x '20V Max' (18V) 4,0Ah 'KEEPCOOL™' Li-Ion baterie
- 2x Nabíječka (3122 AA)
- Lišta + řetěz
- Kryt řetězu
- Háček 'Easy Storage'
Dostupné dokumenty pro tento nástroj

































