Bezuhlíkový vysavač a fukar na listí



- Bezuhlíkový motor: v průměru o 50 % vyšší výkon, o 45 % vyšší rychlost a 10× delší životnost než u běžného uhlíkového motoru
- PWRCORE 20™: Špičková pokročilá akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
- Rychlé přepínání mezi foukáním a vysáváním pomocí přepínače režimů bez použití nástrojů
- Vyzkoušejte optimální všestrannost díky 3 funkcím v 1: fukar, vysavač a mulčování
- Regulace rychlosti pro optimální kontrolu rychlosti a objemu vzduchu
- Pytel na listí o objemu 45 l pojme velké množství odpadu
- Vysoký průtok vzduchu až 720 m³/h s maximální rychlostí vzduchu 250 km/h na úklid velkých ploch
- Včetně ramenního popruhu pro pohodlnou manipulaci
- Díky mulčovacímu poměru 12 : 1 zredukujete objem nasbíraného listí na minimum
- Podpěrné kolečko pro snadné manévrování po zahradě
- Design pro snadné ukládání „Easy Storage“ zajišťuje prostorově úsporné a úhledné uložení nářadí
- 11 minut chodu na 4,0Ah akumulátor
- Včetně druhého akumulátoru pro nepřetržitou činnost
- Nabíječka s ochranou proti přehřátí nabíječky i akumulátoru

KEEPCOOL™
Naše patentovaná technologie KEEPCOOL™ zabraňuje přehřívání baterií a zvyšuje jejich účinnost.
Objevte KEEPCOOL™

ACTIVCELL™
Naše inteligentní technologie ACTIVCELL™ nepřetržitě monitoruje napětí, teplotu a proud akumulátoru a přenáší tyto informace do nástroje v reálném čase.
Objevte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ POŘÁDNÁ SÍLA A VÝKON.
PWRCORE 20™ je ideální volbou pro větší projekty. Díky velké síle a výkonu snadno zvládnete každý úkol.
Popis produktu
Bezuhlíkový akumulátorový vysavač a fukar na listí s beznástrojovým přepínám režimu
Akumulátorový foukač a vysavač listí 20V Max 0350 je součástí řady SKIL XP, rozsáhlého programu zahradní techniky vyvinutého pro uživatele, kteří činí chytrá rozhodnutí. Stejně jako všechny ostatní akumulátorové nástroje SKIL 20V je napájen špičkovou technologií baterií PWRCORE 20™. Bezuhlíkový SKIL 0350 nabízí optimální všestrannost díky své funkci 3 v 1: foukač, vysavač a mulčovač. Přepínač režimu bez použití nářadí umožňuje okamžitou změnu z foukače na vysavač a zpět. Tento nástroj je vybaven výkonným ventilátorem, který vytváří působivou maximální rychlost vzduchu 250 km/h a vysoký objem vzduchu 720 m³/h. Rychlost můžete regulovat pro optimální výkon. Zahradní odpad je redukován na poměr 12:1 pro kompaktní a pohodlnou likvidaci díky vestavěnému mulčovači. Velký sběrný vak o objemu 45 litrů umožňuje delší práci bez nutnosti častého vyprazdňování. Pro snadnou manipulaci na zahradě je tento foukač-vysavač vybaven praktickým opěrným kolečkem. Díky exkluzivnímu designu Easy Storage od SKIL zabírá nástroj při skladování minimum místa.
PWRCORE 20™: Špičková akumulátorová technologie může pohánět veškeré nářadí SKIL „20V Max“
Systém PWRCORE20™ sestává ze špičkové pokročilé technologie akumulátoru anabíječky ainovativních prvků, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení akumulátoru KEEPCOOL™, která prodlužuje dobu chodu až o25procent azdvojnásobuje životnost akumulátoru. Patentovaná technologie ACTIVCELL™ zase zajišťuje maximální výkonnost aoptimální ochranu akumulátoru. Akumulátory anabíječky PWRCORE20™ jsou 100% kompatibilní alze je používat sveškerým elektrickým azahradním nářadím SKIL zřady PWRCORE20™ pro dokonalou flexibilitu.
SKIL XP
Postavena na odkazu dokonalosti od roku 1924 je SKIL XP vyvinuta pro zahradníky, kteří se rozhodují chytře. SKIL XP představuje to nejlepší, co může SKIL nabídnout, a spojuje výjimečný výkon, odolnost, profesionální funkce a kompaktní ergonomii. Perfektně vybavena pro náročné zahradnické projekty.
Specifikace
| Performance Level | VÝJIMEČNÝ VÝKON |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 5 let záruky na nářadí pro domácí použití, 1 rok záruky na nářadí pro profesionální použití |
| Подесива ручка | Ano |
| Функција појачања | Ano |
| Боост Лоцк-он | Ano |
| Лоцк-Офф | Ano |
| Он-Офф прекидач | Ano |
| Overmold Handle | Ano |
| Индикатор брзине | Ano |
| Закључавање брзине | Ano |
| Окидач са променљивом брзином | Ano |
| EAN | 4894863202734 |
| Zdroj energie | Stejnosměrný proud |
| Тип ручке | D-rukojeť |
| напон (В) | 2x20 V |
| Napon | 2x20 V Max |
| Product Series | XP |
| Млазница | Ano |
| Нараменица | Ano |
| Врста категорије | Venkovní energetické zařízení |
| Гарантовани ниво звучне снаге Лва (дБ(А)) | 101 |
| Ниво звучне снаге Лва (дБ(А)) | 100 |
| Ниво звучног притиска Лпа (дБ(А)) | 86 |
| Вибрација (М/С²) | 0.7 m/s² |
Balení obsahuje
- Vysavač afukar na listí SKIL0350
- Pytel na listí
- Ramenní popruh
- 2× 4,0Ah akumulátor
- 2× nabíječka 2,4A
- Háček pro snadné ukládání
Dostupné dokumenty pro tento nástroj


































