Ударна бормашина

- Компактна ударна бормашина с комфортен дизайн
- 13-мм безключов патронник с двойна втулка за лесна смяна на консумативите
- Идеален за всички пробивни работи в дома
- Висока честота на ударите в минута за бързо и лесно пробиване в зидария
- Ограничител на ударното действие за всички обичайни операции по пробиване и завинтване
- Функция обръщане при използване като отвертка
- Превключвател за променлива скорост с бутон за заключване за продължителна работа
- Бутон за избор на скоростта за предварително задаване на скоростта и оптимална работа при всяко приложение
- Плавно регулируема странична ръкохватка за сигурно управление и с двете ръце
- Лесен за регулиране дълбокомер за предварително задаване на дълбочината на пробиване на глухи отвори
Описание на продукта
Универсална ударна бормашина за пробиване в дърво, метал и зидария
550 W ударна бормашина SKIL 1020 е идеалният инструмент за Вашите „Направи си сам“ задачи с пробиване в дома и около него. Ударният режим е за пробиване в зидария, а ударният механизъм може да се изключи за обикновено пробиване и завинтване. Променливата скорост с предварителен избор на скоростта Ви осигурява универсалност и контрол върху работата. За удобство можете да заключите спусъка при продължително пробиване и завинтване. Тази ударна бормашина има 13 mm безключов патронник с двойна втулка за бърза и лесна смяна на консумативи. Можете да използвате страничната ръкохватка за удобно управление с две ръце и дълбокомера за задаване на дълбочината на пробиване на глухи отвори. SKIL 1020 се доставя в здрав куфар с 5 свредла за зидария и 5 свредла за дърво.
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Регулатор на скоростта | Да |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Макс. честота на ударите | 0-43200 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Обороти на празен ход | 0-2700 |
| Консумирана мощност | 550 W |
| Тип патронник | Double-sleeve keyless |
| Обхват на патронника | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в дърво | 35 mm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Диаметър на пробиване в зидария | 16 mm |
| EAN | 8710364072385 |
| Order Number | F0151020AD |
| Звуково налягане | 97 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 108 dB |
| Ниво на вибрации (пробиване в метал) | 4.1 m/s² |
| Ниво на вибрации (ударно пробиване в бетон) | 9.0 m/s² |
Опаковката съдържа
- Странична ръкохватка
- Дълбокомер
- Компактно куфарче за носене
- Набор от 5 свредла за дърво (Ø 6, 6, 8, 8, 10 мм)
- Набор от 5 свредла за камък (Ø 4, 5, 6, 8, 10 мм)

































