1020 AA
Ударна бормашина
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 13.03ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Компактна ударна бормашина с комфортен дизайн
- 13-мм безключов патронник с двойна втулка за лесна смяна на консумативите
- Идеален за всички пробивни работи в дома
- Висока честота на ударите в минута за бързо и лесно пробиване в зидария
- Ограничител на ударното действие за всички обичайни операции по пробиване и завинтване
- Функция обръщане при използване като отвертка
- Превключвател за променлива скорост с бутон за заключване за продължителна работа
- Бутон за избор на скоростта за предварително задаване на скоростта и оптимална работа при всяко приложение
- Плавно регулируема странична ръкохватка за сигурно управление и с двете ръце
- Лесен за регулиране дълбокомер за предварително задаване на дълбочината на пробиване на глухи отвори
Описание на продукта
Универсална ударна бормашина за пробиване в дърво, метал и зидария
550 W ударна бормашина SKIL 1020 е идеалният инструмент за Вашите „Направи си сам“ задачи с пробиване в дома и около него. Ударният режим е за пробиване в зидария, а ударният механизъм може да се изключи за обикновено пробиване и завинтване. Променливата скорост с предварителен избор на скоростта Ви осигурява универсалност и контрол върху работата. За удобство можете да заключите спусъка при продължително пробиване и завинтване. Тази ударна бормашина има 13 mm безключов патронник с двойна втулка за бърза и лесна смяна на консумативи. Можете да използвате страничната ръкохватка за удобно управление с две ръце и дълбокомера за задаване на дълбочината на пробиване на глухи отвори.
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Регулатор на скоростта | Да |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Макс. честота на ударите | 0-43200 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Обороти на празен ход | 0-2700 |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 550 W |
| Тип патронник | Double-sleeve keyless |
| Обхват на патронника | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в дърво | 35 mm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Диаметър на пробиване в зидария | 16 mm |
| EAN | 8710364078073 |
| Order Number | F0151020AA |
| Звуково налягане | 97 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 108 dB |
| Ниво на вибрации (пробиване в метал) | 4.1 m/s² |
| Ниво на вибрации (ударно пробиване в бетон) | 9.0 m/s² |
Опаковката съдържа
- Ударна бормашина SKIL 1020
- Странична ръкохватка
- Дълбокомер
- Ръководство за работа
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.49ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

































