Verižna žaga

- Zmogljiv 2000 W motor: odlična zmogljivost rezanja
- Preprosta zamenjava in nastavitev verige: brez dodatnega orodja
- Po uporabi potrebujete le malo prostora za shranjevanje: „EASY STORAGE“
- Visokokakovostna veriga in drog verige (Oregon)
- Ergonomska oblika, z udobnim ročajem za enostavno vodoravno žaganje
- Sistem za hitro zaustavitev in protipovratna zavora
- Samodejno mazanje verige
- Kovinske konice za optimalen nadzor
Opis izdelka
Zmogljiva verižna žaga za hitro in učinkovito žaganje
Verižna žaga SKIL 0780 je prava rešitev za hitro in učinkovito žaganje drevesnih debel, vej in lesenih tramov. Zahvaljujoč zmogljivemu motorju moči 2000 W, ki je kombiniran z 35 cm dolgim rezilom Oregon, in veliki hitrosti verige 13,5 m/s boste svoje delo opravili z lahkoto. Sistem SDS verižne žage omogoča hitro nastavljanje verige. Ta verižna žaga zahvaljujoč ekskluzivni obliki SKIL „Easy Storage“ (preprostejše shranjevanje) potrebuje zelo malo prostora pri shranjevanju po končani uporabi.
Hitra nastavitev verige
Minimalno obdobje vzdrževanja je pomembna prednost verižne žage SKIL 0780. Napetost verige je mogoče nastaviti v nekaj trenutkih brez uporabe kakršnih koli orodij zahvaljujoč sistemu SDS. Veriga se z oljem maže samodejno. Te funkcije, ki prihranijo čas, omogočajo, da se lahko bolj posvetite svojim nalogam žaganja.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Ergonomska oblika zagotavlja preprosto uporabo z udobnim ročajem za nadzorovano žaganje v navpično in vodoravno smer. Kovinske konice na konstrukciji žage zagotavljajo optimalen oprijem obdelovanca za stabilno delo. Veriga se ustavi praktično takoj, ko se gumb za vklop sprosti ali če se med žaganjem aktivira protipovratna zavora. Verižna žaga SKIL 0780 je opremljena tudi z varnostnim stikalom za vklop in ločenim stikalom za vklop/izklop za preprečevanje nenamernega zagona.
Udobna rešitev „Easy Storage“
To orodje je del serije „Urban Series“, palete udobnih vrtnih orodij podjetja SKIL, ki prihranijo čas. Vsa orodja serije „Urban Series“ so opremljena z ekskluzivno rešitvijo „Easy Storage“ podjetja SKIL, kar pomeni, da so preprosta za shranjevanje in po uporabi ne zasedejo praktično nič prostora. Verižni žagi je priložen ročaj „Easy Storage“, ki omogoča, da orodje preprosto obesite na steno.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Vhodna moč | 2000 W |
| Dolžina meča | 35 cm |
| Debelina gonilnega člena | 1.3 mm |
| Posoda za olje | 100 ml |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| EAN | 8710364055999 |
| Order Number | F0150780AA |
| Zvočni tlak | 87 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 4.7 m/s² |
| Zvočna moč | 107 dB |
Embalaža vsebuje
- Modul obešal za shranjevanje SKIL in kljuka
- Veriga
- Drog verige
- Pokrov verige
































