Akumulatorske škarje za grmičevje in travo




- Zmogljive litij-ionske akumulatorske škarje za grmičevje/travo 2 v 1 „20V Max“ (18 V) za natančno rezanje manjših živih mej in grmičevja
- Lahka in kompaktna zasnova nudi optimalno udobje pri delu
- Velika rezila škarij za travo in grmičevje za popolno oblikovanje grmov in grmičevja
- Hitra menjava rezil za travo in grmovje brez uporabe orodja s sistemom „Clic“
- Kompaktna zasnova „Easy Storage“ za urejeno shranjevanje orodja, ki ne zasede veliko prostora
- Litij-ionska tehnologija: brez spominskega učinka in samodejnega praznjenja, vedno pripravljena za uporabo
- Sposoben rezati grmovje do 8 mm

KEEPCOOL™
Naša patentirana tehnologija »KEEPCOOL™« preprečuje pregrevanje akumulatorjev in izboljšuje njihovo zmogljivost.
Odkrijte KEEPCOOL™Enostavno shranjevanje
Nered ovira delovanje, zato je vsako naše vrtno orodje zasnovano z rešitvijo za enostavno shranjevanje za prihranek prostora.
Odkrijte Enostavno shranjevanje


PWRCORE 20™ VELIKA MOČ IN ZMOGLJIVOST.
Opis izdelka
Litij-ionske akumulatorske škarje za grmičevje in travo 2 v 1 „20V Max“
„20V Max“ (18 V) SKIL 0630 so akumulatorske škarje za grmičevje in travo 2 v 1. Lahka in kompaktna zasnova nudi optimalno udobje pri delu. Zaradi velikega rezila za grmičevje in travo so škarje kot nalašč za preprosto rezanje trave in oblikovanje manjših živih mej, grmov in grmičevja. Sistem menjave rezila „CLIC“ brez orodja omogoča preprosto menjavanje med rezilom za travo in rezilom za grmičevje. Rezilo za grmičevje je dolgo 20 cm in ima med rezili 8-milimetrski razmik. Rezilo za travo je široko 12 cm. Poleg tega so te škarje opremljene z vpetjem SKIL „Easy Storage“ za urejeno shranjevanje vašega vrtnega orodja. Orodju SKIL 0630 CA so priloženi rezilo za grmičevje, rezilo za travo, dve zaščiti za rezilo in vpetje „Easy Storage“.
Vrhunska tehnologija akumulatorske baterije „PWRCORE 20™“ za napajanje vseh orodij SKIL „20V Max“
Sistem „PWRCORE 20™“ je sestavljen iz vrhunske napredne tehnologije akumulatorske baterije in polnilnikov ter inovativnih funkcij, ki jih ne boste našli drugje, kot je patentirana tehnologija za hlajenje akumulatorske baterije „KEEPCOOL™“, ki podaljša čas delovanja baterije za do 25%, njeno življenjsko dobo pa za kar dvakrat. Patentirana tehnologija „ACTIVCELL™“ nudi najboljše delovanje in optimalno zaščito akumulatorske baterije. Baterije in polnilniki „PWRCORE 20™“ so 100-odstotno združljivi in izmenljivi z vsemi električnimi in vrtnimi orodji SKIL „PWRCORE 20™“ za izjemno vsestranskost.
Specifikacije
| Performance Level | VISOKA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Širina rezila za travo | 120 mm |
| Dolžina rezila za grmičevje | 200 mm |
| Vir energije | Enosmerni tok |
| Razmik med rezili za grmičevje | 8 mm |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| EAN | 8719643004864 |
| Order Number | GV1E0630CA |
Embalaža vsebuje
- Akumulatorske škarje za grmičevje/travo SKIL 0630
- 2 rezili (1 za grmičevje/1 za travo)
- 2 pokrova rezila
- Kljukica „Easy Storage“
- Navodila za uporabo
































