Akumulatorska kosilnica „Brushless“




- Brezkrtačni motor: hitrejši, močnejši in z 10-krat daljšo življenjsko dobo
- Širina rezanja 34 cm za enostavno rezanje manjše do srednje velike trate
- Nastavki za travo SKIL „Grass Guide“ za košnjo ob zidu in robovih
- Ročaj za enostavno spreminjane rezalne višine z razponom od 25 do 75 mm
- Ergonomski, velik ročaj za nošenje omogoča preprost transport
- Kompaktna zasnova „Easy Storage“ za urejeno shranjevanje orodja, ki ne zasede veliko prostora
- Zložljivi ročaji za priročno navpično shranjevanje, ki zavzame manj prostora
- Litij-ionska tehnologija: brez spominskega učinka in samodejnega praznjenja, vedno pripravljena za uporabo

KEEPCOOL™
Naša patentirana tehnologija »KEEPCOOL™« preprečuje pregrevanje akumulatorjev in izboljšuje njihovo zmogljivost.
Odkrijte KEEPCOOL™Enostavno shranjevanje
Nered ovira delovanje, zato je vsako naše vrtno orodje zasnovano z rešitvijo za enostavno shranjevanje za prihranek prostora.
Odkrijte Enostavno shranjevanje


PWRCORE 20™ VELIKA MOČ IN ZMOGLJIVOST.
Opis izdelka
Akumulatorska kosilnica „Brushless“ z zasnovo „Easy Storage“
SKIL 0130 je brezkrtačna akumulatorska kosilnica z zmogljivostjo „40V Max“, ki uporablja dve akumulatorski bateriji „20V Max“. Orodje je po zaslugi 34 cm široke redi in brezkrtačnega motorja, ki zagotavlja večjo hitrost, moč in 10-krat daljšo življenjsko dobo od primerljivih krtačnih motorjev, idealno za košnjo manjših in srednje velikih površin. Ta kosilnica je opremljena z nastavki za travo SKIL „Grass Guide“ za učinkovito košnjo ob zidu in robovih. Za optimalno izkušnjo pri košnji lahko preprosto prilagodite višino košnje svojim pogojem trate. SKIL 0130 ima pet nastavitev višine med 25 in 75 mm, ki se lahko nastavijo z osrednjo ročico. Zahvaljujoč ekskluzivni obliki SKIL „Easy Storage“ lahko ročaje hitro in preprosto zložite in zopet postavite, zaradi česar po končani uporabi porabi zelo malo prostora pri shranjevanju. Orodju SKIL 0130 BA sta priloženi dve akumulatorski bateriji „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah s tehnologijo „Keep Cool™“, hitri polnilnik, košara za trato in ključ.
Vrhunska tehnologija akumulatorske baterije „PWRCORE 20™“ za napajanje vseh orodij SKIL „20V Max“
Sistem „PWRCORE 20™“ je sestavljen iz vrhunske napredne tehnologije akumulatorske baterije in polnilnikov ter inovativnih funkcij, ki jih ne boste našli drugje, kot je patentirana tehnologija za hlajenje akumulatorske baterije „KEEPCOOL™“, ki podaljša čas delovanja baterije za do 25%, njeno življenjsko dobo pa za kar dvakrat. Patentirana tehnologija „ACTIVCELL™“ nudi najboljše delovanje in optimalno zaščito akumulatorske baterije. Baterije in polnilniki „PWRCORE 20™“ so 100-odstotno združljivi in izmenljivi z vsemi električnimi in vrtnimi orodji SKIL „PWRCORE 20™“ za izjemno vsestranskost.
Specifikacije
| Performance Level | VISOKA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Širina košnje | 34 cm |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Število akumulatorskih baterij | 2 |
| Komplet za drobljenje | No |
| Sistem za nastavitev višine košnje | Osrednji ročaj |
| Polnilni tok | 2.4 A |
| Vir energije | Enosmerni tok |
| Zmogljivost akumulatorske baterije | 2.0 Ah |
| Nastavitve višine košnje | 6 |
| Višina košnje | 25-75 mm |
| Prostornina košare za travo | 35 l |
| Napetost/frekvenca | 220-240V/50-60Hz |
| Baterijski vložek | Litij-ionska |
| Napetost | 40 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Brezkrtačno | Da |
| Warranty | 5 let garancije za orodje za domačo uporabo, 1 leto garancije za orodje za profesionalno uporabo |
| EAN | 8719643004895 |
| Order Number | GM1E0130BA |
| Zvočni tlak | 74 dB |
| Raven tresljajev | < 2.5 m/s² |
| Zvočna moč | 80.9 dB |
| Negotovost (K) | 2.5 dB |
| Čas polnjenja | 1 h |
Embalaža vsebuje
- Brezkrtačna akumulatorska kosilnica SKIL 0130
- 2,0Ah litij-ionska akumulatorska baterija „20V Max“ (18V) „KEEPCOOL™“ (2x)
- Polnilnik (3122 AA)
- Košara za travo
- Ključ
- Navodila za uporabo
































