Akumulatorska kosilnica z nitjo z brezkrtačnim motorjem




- Digitalni brezkrtačni motor: 50 % več moči¹, 45 % hitrejša¹ in 10-krat daljša življenjska doba
- Delovna širina 30 cm za učinkovito košnjo trave in plevela
- Vgrajeno kolo v zaščiti omogoča preprosto oblikovanje robov
- Samodejno podajanje: preprosto samodejno podajanje niti za neprekinjeno košnjo
- Glava kosilnice omogoča stranski nagib v več položajev za vsestransko košnjo npr. v težko dostopnih predelih
- Glava, vrtljiva za 90°, za hiter preklop med oblikovanjem robov in košnjo
- Za sprednjo ročico lahko nastavite položaj in kot za udobno košnjo
- Zaščita za rože omogoča natančno in previdno košnjo okrog rož in robov
- Teleskopska nastavitev višine za povečanje osebnega udobja pri delu
- Kompaktna zasnova „Easy Storage“ za urejeno shranjevanje orodja, ki ne zasede veliko prostora

KEEPCOOL™
Naša patentirana tehnologija »KEEPCOOL™« preprečuje pregrevanje akumulatorjev in izboljšuje njihovo zmogljivost.
Odkrijte KEEPCOOL™Enostavno shranjevanje
Nered ovira delovanje, zato je vsako naše vrtno orodje zasnovano z rešitvijo za enostavno shranjevanje za prihranek prostora.
Odkrijte Enostavno shranjevanje


PWRCORE 20™ VELIKA MOČ IN ZMOGLJIVOST.
Opis izdelka
Akumulatorska 30-cm kosilnica z nitjo z brezkrtačnim motorjem z vgrajenim kolescem za oblikovanje robov
SKIL 0241 „20V Max“ je zmogljiva akumulatorska kosilnica z nitjo s 30-cm delovno širino za učinkovito košnjo trave in plevela. Je del ponudbe brezkrtačnih izdelkov SKIL, ki ponuja neprimerljivo razmerje med kakovostjo in ceno. Naš brezkrtačni motor je hitrejši, močnejši in ima 10-krat daljšo življenjsko dobo v primerjavi z običajnim krtačnim motorjem.
Zaradi samodejnega podajanja niti ročna manipulacija ni več potrebna, zato lahko nemoteno pokosite preraslo travo po vsem vrtu. Glavo kosilnice boste lahko preprosto obrnili v več položajev, kar pride prav pri delu na težko dostopnih predelih. Preklop med oblikovanjem robov in košnjo je preprost po zaslugi glave, vrtljive za 90°. Za še lažje oblikovanje robov je vgrajeno kolesce za oblikovanje robov. Za povečanje udobja pri delu ima akumulatorska kosilnica z nitjo nastavljiv teleskopski ročaj in nastavljivo sprednjo ročico, zato lahko vsak uporabnik najde pravilen delovni položaj. Še več, kosilnica z nitjo omogoča natančno košnjo ob zidovih in ograjah ali za košnjo robov trate. S ščitnikom za rože vam ni treba skrbeti, da boste poškodovali svoje rastline in rože. To orodje zaradi ekskluzivne zasnove SKIL EASY STORAGE potrebuje zelo malo prostora za shranjevanje po uporabi. SKIL 0241 AA je dobavljen z akumulatorsko baterijo „KEEPCOOL™“ s kapaciteto 2,0 Ah, hitrim polnilnikom, motkom in kavljem „EASY STORAGE“.
Vrhunska tehnologija akumulatorske baterije PWRCORE 20™ za napajanje vseh orodij SKIL „20V Max“
Sistem PWRCORE 20™ je sestavljen iz vrhunske napredne tehnologije akumulatorske baterije in polnilnikov ter inovativnih funkcij, ki jih ne boste našli drugje, kot je patentirana tehnologija za hlajenje akumulatorske baterije KEEPCOOL™, ki podaljša čas delovanja baterije za do 25%, njeno življenjsko dobo pa za kar dvakrat. Patentirana tehnologija ACTIVCELL™ nudi najboljše delovanje in optimalno zaščito akumulatorske baterije. Baterije in polnilniki PWRCORE 20™ so 100-odstotno združljivi in izmenljivi z vsemi električnimi in vrtnimi orodji SKIL PWRCORE 20™ za izjemno vsestranskost.
Specifikacije
| Performance Level | VISOKA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Vir energije | Enosmerni tok |
| Neto teža brez akumulatorske baterije | 2.3 kg |
| Napetost | 5 V |
| Baterijski vložek | Litij-ionska |
| Napetost/frekvenca | 220–240 V/50–60 Hz |
| Sistem košnje | Posamezen |
| Polnilni tok | 2.4 A |
| Zmogljivost akumulatorske baterije | 2 Ah |
| Neto teža z akumulatorsko baterijo | 2.25 kg |
| Najv. polnilni tok | Yes A |
| Premer košnje | 30 cm |
| Nastavitev višine | 83-120 cm |
| Debelina niti | 1.6 mm |
| Sistem podajanja niti | Samodejno podajanje |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 5 let garancije za orodje za domačo uporabo, 1 leto garancije za orodje za profesionalno uporabo |
| EAN | 4894863202260 |
| Order Number | GT1E0241AA |
| Zvočni tlak | 71 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 2.5 m/s² |
| Zvočna moč | 92 dB |
| Negotovost (K) | 3 dB |
| Čas polnjenja | 1 h |
Embalaža vsebuje
- Akumulatorska kosilnica z nitjo „Brushless“ SKIL 0241
- Litij-ionska akumulatorska baterija PWRCORE 20™ s kapaciteto 2,0 Ah
- Polnilnik 2,4 A
- Motek
- Kljukica „Easy Storage“
- Navodila za uporabo

































