Akumulatorska kosilnica z nitjo




- Zmogljiv 30-cm litij-ionski akumulatorski vrtalnik „20V Max“ (18 V) za preprosto košnjo in oblikovanje robov
- Samodejno podajanje: preprosto samodejno podajanje niti za neprekinjeno košnjo
- Delovna širina 30 cm za učinkovito košnjo trave in plevela
- Glava kosilnice omogoča stranski nagib v več položajev za vsestransko košnjo npr. v težko dostopnih predelih
- Navpičen preklopni gumb za oblikovanje robov za hiter preklop med oblikovanjem robov in košnjo med samim delom
- Vgrajeno kolo v zaščiti omogoča preprosto oblikovanje robov
- Za sprednjo ročico lahko nastavite položaj in kot za udobno košnjo
- Teleskopska nastavitev višine za povečanje osebnega udobja pri delu
- Zaščita za rože omogoča natančno in previdno košnjo okrog rož in robov
- Kompaktna zasnova „Easy Storage“ za urejeno shranjevanje orodja, ki ne zasede veliko prostora
- Priloženi modul „Easy Storage“ je mogoče podaljšati v priročen sistem obešal za shranjevanje, na katerega lahko obesite vrtne izdelke SKIL
- Litij-ionska tehnologija: brez spominskega učinka in samodejnega praznjenja, vedno pripravljena za uporabo

KEEPCOOL™
Naša patentirana tehnologija »KEEPCOOL™« preprečuje pregrevanje akumulatorjev in izboljšuje njihovo zmogljivost.
Odkrijte KEEPCOOL™Enostavno shranjevanje
Nered ovira delovanje, zato je vsako naše vrtno orodje zasnovano z rešitvijo za enostavno shranjevanje za prihranek prostora.
Odkrijte Enostavno shranjevanje


PWRCORE 20™ VELIKA MOČ IN ZMOGLJIVOST.
Opis izdelka
Zmogljiva akumulatorska kosilnica z nitjo, ki opravi svoje delo
„20V Max“ (18 V) SKIL 0240 je zmogljiva akumulatorska kosilnica z nitjo s 30-cm delovno širino za preprosto košnjo in oblikovanje robov. S samodejnim podajanjem niti kosilnice ne bo treba upravljati ročno, kar omogoča neprekinjeno košnjo trave ob zidovih, ograjah in gredah ali pa preprosto oblikovanje robov vaše trate. Glavo kosilnice boste lahko preprosto obrnili v več položajev, kar pride prav pri delu na težko dostopnih predelih. Preklop med oblikovanjem robov in košnjo lahko med samim delom izvedete preprosto po zaslugi navpičnega preklopnega gumba. Za povečanje udobja pri delu ima akumulatorska kosilnica z nitjo nastavljiv teleskopski ročaj, in nastavljivo sprednjo ročico, tako da lahko vsak uporabnik najde svoj pravilen delovni položaj. Še več! Kosilnica z nitjo s sistemom za zaščito rož omogoča natančno košnjo, pri kateri vam ni treba skrbeti, da bi poškodovali rastline in rože. To orodje zahvaljujoč ekskluzivni obliki SKIL „Easy Storage“ (preprostejše shranjevanje) potrebuje zelo malo prostora pri shranjevanju po končani uporabi. Orodju SKIL 0240 CA sta priložena sistem motka in vpetje „Easy Storage“. Akumulatorska baterija ni vključena.
Vrhunska tehnologija akumulatorske baterije „PWRCORE 20™“ za napajanje vseh orodij SKIL „20V Max“
Sistem „PWRCORE 20™“ je sestavljen iz vrhunske napredne tehnologije akumulatorske baterije in polnilnikov ter inovativnih funkcij, ki jih ne boste našli drugje, kot je patentirana tehnologija za hlajenje akumulatorske baterije „KEEPCOOL™“, ki podaljša čas delovanja baterije za do 25%, njeno življenjsko dobo pa za kar dvakrat. Patentirana tehnologija „ACTIVCELL™“ nudi najboljše delovanje in optimalno zaščito akumulatorske baterije. Baterije in polnilniki „PWRCORE 20™“ so 100-odstotno združljivi in izmenljivi z vsemi električnimi in vrtnimi orodji SKIL „PWRCORE 20™“ za izjemno vsestranskost.
Specifikacije
| Performance Level | VISOKA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Vir energije | Enosmerni tok |
| Neto teža brez akumulatorske baterije | 1.9 kg |
| Baterijski vložek | Litij-ionska |
| Sistem košnje | Ena nit |
| Napetost | 20 V Max |
| Premer košnje | 30 cm |
| Nastavitev višine | 80-120 cm |
| Debelina niti | 1.6 mm |
| Sistem podajanja niti | Samodejno podajanje |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| EAN | 8719643003072 |
| Order Number | GT1E0240CA |
| Zvočni tlak | 77.2 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 2.0 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | 3.9 m/s² |
| Zvočna moč | 88.6 dB |
| Negotovost (K) | 2.5 dB |
Embalaža vsebuje
- Akumulatorska kosilnica z nitjo SKIL 0240
- Motek
- Kljukica „Easy Storage“
- Navodila za uporabo




































