Električni vrtalnik/vijačnik (Energy)

- Vrtalni vijačnik: zanesljiva moč, brez akumulatorske baterije, brez polnjenja
- Kompaktna in lahka konstrukcija s 6 m priključnim kablom za optimalno udobje pri delu
- Okolju prijaznejše kot primerljivi izdelki z akumulatorsko baterijo
- 20-stopenjska sklopka VariTorque za natančno privijanje in blokada momenta za vrtanje
- Različne hitrosti za umirjen zagon in popoln nadzor ves čas uporabe
- Sprememba smeri vrtenja za privijanje ali odstranjevanje vijakov
- 10-mm dvojna hitrovpenjalna vrtalna glava za preprosto menjavo pribora
- Ergonomski ročaj za dobro uravnotežen delovni položaj
Opis izdelka
Lahek električni vrtalnik/vijačnik s stalnim napajanjem
Električni vrtalnik/vijačnik SKIL 6220 je kompakten in lahek električni vrtalnik/vijačnik s stalnim napajanjem. Napajan je iz električne vtičnice, kar omogoča, da je vedno pripravljen za uporabo. Opremljen je s 6-metrskim kablom, ki omogoča dodatno gibljivost pri delu, in 10 mm dvojno hitrovpenjalno vrtalno glavo za hitro in preprosto menjavo pribora. Nastavitev sklopke VariTorque 20+1 zagotavlja natančno vijačenje z 20 nastavitvami in dodatno nastavitvijo za vrtanje. Funkcija nastavljive hitrosti omogoča vsestranskost in nadzor nad vašim delom.
Dodatna gibljivost pri delu
6 metrov dolg kabel zagotavlja dodatno gibljivost pri delu. Ta električni vrtalnik/vijačnik se stalno napaja. Nikoli vam ni treba skrbeti, da boste ostali brez energije.
Hitra in preprosta menjava pribora
Električni vrtalnik/vijačnik je opremljen z 10 mm dvojno hitrovpenjalno vrtalno glavo za hitro in preprosto menjavo pribora. Dvojna vpenjalna glava ima dve objemki; eno držite, medtem ko drugo obračate, da bi zategnili ali zategnili vpenjalno glavo. Nastavitev sklopke VariTorque 20+1 omogoča natančno vijačenje in dodatno nastavitev za vrtanje.
Funkcija nastavljive hitrosti za optimalen nadzor
Funkcija nastavljive hitrosti orodja zagotavlja natančno vrtanje in vijačenje – hitrost lahko nastavite z gumbom za optimalen nadzor.
Priročne funkcije za večje udobje pri delu
Priročna funkcija za spremembo smeri vrtenja omogoča preprosto preklapljanje med odvijanjem in odstranjevanjem vijakov. Ergonomska oblika omogoča udobno uporabo.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Največji navor | 27 Nm |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Zmogljivost vijakov | 6 mm |
| Zmogljivost vpenjalne glave | 10 mm |
| Zmogljivost vrtanja v jeklo | 8 mm |
| Zmogljivost vrtanja v les | 20 mm |
| Vir energije | Izmenični tok |
| Vhodna moč | 0.75 A |
| Gumb za nastavljanje hitrosti | Da |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| EAN | 8710364062065 |
| Order Number | F0156220AA |
| Zvočni tlak | 75 dB |
| Raven tresljajev | < 2.5 m/s² |
| Zvočna moč | 86 dB |
| Negotovost (K) | 3 dB |
| Dolžina kabla | 6 m |
Embalaža vsebuje
- Vrtalni vijačnik SKIL 6220
- Navodila za uporabo

































