3000 CA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 115.05ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Ni na voljo v tej državi


PWRCORE 20™ VELIKA MOČ IN ZMOGLJIVOST.
PWRCORE 20™ je odlična izbira za večje projekte. Zaradi velike moči in zmogljivosti boste z lahkoto opravili vsako nalogo.
Opis izdelka
Specifikacije
| Performance Level | VISOKA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Vir energije | Enosmerni tok |
| Zmogljivost vijakov | 8 mm |
| Zmogljivost vpenjalne glave | 13 mm |
| Zmogljivost vrtanja v jeklo | 13 mm |
| Zmogljivost vrtanja v les | 40 mm |
| Dve mehanski hitrosti | Da |
| Največji navor | 50 Nm |
| Neto teža brez akumulatorske baterije | 1 kg |
| EAN | 8719643001795 |
| Order Number | DD1E3000CA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Brezkrtačno | Ne |
| Gumb za nastavljanje hitrosti | Da |
| LED-svetilka | Da |
| Zvočni tlak | < 70 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresenja (vrtanje kovine) | < 2.5 m/s² |
Embalaža vsebuje
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 16.57ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>






































