Akumulatorski vrtalnik/vijačnik

- Zelo zmogljiv akumulatorski vrtalni vijačnik „20V Max“ (18 V), namenjen zahtevnim projektom domačih mojstrov.
- Litij-ionska tehnologija: ni učinka spomina, akumulatorske baterije se ne praznijo same in so vedno nared za uporabo
- 19-stopenjska sklopka VariTorque za natančno privijanje in blokada momenta za vrtanje
- Različne hitrosti za umirjen zagon in popoln nadzor ves čas uporabe
- 10-mm dvojna hitrovpenjalna vrtalna glava za preprosto menjavo pribora
- Elektronska zavora varuje pred premočnim pritegovanjem vijakov in omogoča hitrejše in učinkovitejše delo
- Svetilka za boljšo vidljivost obdelovanca in udobnejše delo na slabo osvetljenih mestih
- Mehak ročaj in ergonomska oblika za optimalno udobje in ergonomijo
Opis izdelka
Zelo zmogljiv akumulatorski vrtalni vijačnik z mehkim oprijemom in dvema akumulatorskima baterijama
Akumulatorski vrtalni vijačnik SKIL 1008 „20V Max“ (18 V) izpolnjuje vsa pričakovanja domačih mojstrov glede zahtevnega vijačenja in vrtanja v les in kovino. Nastavitev sklopke VariTorque 19+1 zagotavlja natančne rezultate z 19 nastavitvami za vijačenje in dodatno nastavitvijo za vrtanje. SKIL 1008 ima 10-milimetrsko hitrovpenjalno vrtalno glavo za preprosto menjavo pribora. To vsestransko orodje zares nudi vse, kar potrebujete: zanesljivo tehnologijo litij-ionske akumulatorske baterije, ki zagotavlja daljšo življenjsko dobo baterije, brezstopenjsko nastavljivo hitrost, elektronsko zavoro za popoln nadzor in LED-lučko, ki zagotavlja dobro osvetlitev. Akumulatorski vrtalni vijačnik je spravljen v robustnem kovčku z dvema akumulatorskima baterijama, 13-delnim kompletom nastavkov za vrtanje in vijačenje ter magnetnim držalom nastavka.
Specifikacije
| Performance Level | ZANESLJIVA ZMOGLJIVOST |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Zmogljivost vijakov | 6 mm |
| Zmogljivost vpenjalne glave | 10 mm |
| Zmogljivost vrtanja v jeklo | 10 mm |
| Zmogljivost vrtanja v les | 35 mm |
| Dve mehanski hitrosti | Da |
| Največji navor | 41 Nm |
| Zmogljivost akumulatorske baterije | 1.5 Ah |
| Neto teža z akumulatorsko baterijo | 1.3 kg |
| EAN | 8710364079384 |
| Order Number | F0151008AR |
| Brezkrtačno | Ne |
| Gumb za nastavljanje hitrosti | Da |
| Warranty | 3 leta garancije za domačo uporabo |
| LED-svetilka | Da |
| Zvočni tlak | 76 dB |
| Negotovost za nivo hrupa (K) | 3 dB |
| Negotovost za vibracije (K) | 1.5 m/s² |
| Raven tresljajev | < 2.5 m/s² |
| Zvočna moč | 87 dB |
| Čas polnjenja | 5 h |
Embalaža vsebuje
- Akumulatorski vrtalnik SKIL 1008
- Trpežen plastičen kovček
- 2 x „20V Max“ (18 V) 1,5 Ah litij-ionska akumulatorska baterija
- Polnilnik
- Dvostranski vijačni nastavek
- Svedri „TI“ (1, 2, 3, 4, 5, 6 mm)
- Vijačni nastavki „TI“ (PZ1, PZ2, PH1, PH2, S5, S6)
- Magnetno držalo nastavkov
- Navodila za uporabo

































